Oficiální Výsledková listina ARMY RUN VVP Březina, Vyškov
22. 7. 2017

MAJOR Kategorie 14.00

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkSkupina 2#2Skupina 4#4Oficiální časZtráta
1. SUSZKA Tomáš#84051991Muži12.01:21:47.63Detail
2. RICHTÁŘ Dušan#84611994Muži37.01:35:01.82+00:13:14.19Detail
3. PETROŠ Vojtěch#85731993Muži51.01:43:03.11+00:21:15.48Detail
4. PAUKNER Jan#83001993AČR6.Muži63.01:45:18.51+00:23:30.88Detail
5. SEMANCO Jakub#83621989Muži77.01:47:43.33+00:25:55.70Detail
6. SROVNAL Pavel#8574Muži97.01:52:28.54+00:30:40.91Detail
7. RUDOLF Filip#85531989Muži101.01:52:46.37+00:30:58.74Detail
8. KADLEC Lukáš#81041994Muži102.01:52:47.62+00:30:59.99Detail
9. FRANTIS Petr#85691984Muži103.01:54:18.97+00:32:31.34Detail
10. GRUNER TomášSpartan Gym#85541987Muži110.01:55:19.62+00:33:31.99Detail
11. TRŽIL Tomáš#85721976Muži114.01:57:04.28+00:35:16.65Detail
12. ČERNÝ Vladimír#85501980Muži116.01:57:42.48+00:35:54.85Detail
13. ŠPANĚL Petr#85681986Muži144.02:02:11.98+00:40:24.35Detail
14. VÁGNER Petr#84731990Muži147.02:03:34.51+00:41:46.88Detail
15. PROCHÁZKA Lukáš#85601998Muži216.02:18:32.22+00:56:44.59Detail
16. BÍMOVÁ Dita#85611998Ženy36.02:18:32.75+00:56:45.12Detail
17. BÁBÍČEK MichalSvatobořice - Mistřín#85521985Muži228.02:20:10.29+00:58:22.66Detail
18. SPÁČIL Stanislav#76771981Muži234.02:21:56.70+01:00:09.07Detail
19. ČERNOHUBOVÁ Eva#79771989Ženy49.02:22:56.68+01:01:09.05Detail
20. KRÁLIKOVÁ Martina#81621989Ženy50.02:22:58.24+01:01:10.61Detail
21. PFEIFER Petr#85701986Muži253.02:24:37.35+01:02:49.72Detail
22. STEJSKALOVÁ Barbora#83941989Ženy57.02:25:45.44+01:03:57.81Detail
23. ŠEDA Radek#84181977Muži259.02:25:45.65+01:03:58.02Detail
24. RYLKOVÁ Kateřina#83521985Ženy58.02:25:48.81+01:04:01.18Detail
25. BĚLOHLÁVEK Tomáš#79351978Muži262.02:27:08.43+01:05:20.80Detail
26. PAVLÍČEK Dušan#83051993Muži319.02:38:51.79+01:17:04.16Detail
27. MEDLA Eduard#82371992Muži320.02:38:51.90+01:17:04.27Detail
28. METALOVÁ Lucie#8242Ženy115.02:50:15.23+01:28:27.60Detail
29. DAVIDOVÁ Alena#79871993Ženy116.02:50:59.53+01:29:11.90Detail
30. FIALOVÁ PetraRoudnice nad Vltavou#85431998Ženy117.02:51:09.49+01:29:21.86Detail
31. ČAPAN PetrHavířov#85551985Muži358.02:53:42.99+01:31:55.36Detail
32. MAREKOVÁ Sandra#82251991Ženy127.02:56:38.60+01:34:50.97Detail
33. HOLLÝ Martin#85711988Muži370.03:02:49.24+01:41:01.61Detail
34. DOBROVOLSKÝ Roman#79931991Muži384.03:11:19.26+01:49:31.63Detail
35. MOCEK Petr#82501996Muži385.03:11:19.40+01:49:31.77Detail
36. FENCLOVÁ Kateřina#80161989Ženy153.03:42:46.20+02:20:58.57Detail
36. FENCL Miroslav#80151986Muži394.03:42:46.20+02:20:58.57Detail
38. LAPÁČKOVÁ AnetaSlaný#85491988Ženy154.03:46:55.33+02:25:07.70Detail
39. ČOLAKOVOVÁ Michaela#79811985Ženy158.04:26:59.56+03:05:11.93Detail
40. ČOLAKOV Todor#79801981Muži398.04:27:00.48+03:05:12.85Detail
ŠVIHOVEC Kristian#84521993MužiDetail
TITĚROVÁ BarboraArmy Elite Runners#84562001ŽenyDetail
POSPÍŠILOVÁ PetraLouny#85442000ŽenyDetail
DNF HANZLÍKOVÁ Iveta#80421994ŽenyDNF Detail
ARMY RUN - www.armyrun.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@armyrun.cz