Oficiální Výsledková listina ARMY RUN VVP Březina, Vyškov
22. 7. 2017

týmy MAJOR

Nejmenší počet členů týmu: 2

Typ soutěže: čas posledního člena týmu

Limit započítávaných výsledků: 1

1. Tantrum Monstra - 01:18:20

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ČernýJakub#7978M01:18:19.30
2.SchröpferMartin#7917M01:18:20.01

2. EXTRA BRNO VIP - 01:21:05

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KuchařLukáš#8065M01:21:04.38
2.VargaJuraj#8007M01:21:05.09

3. 41.mechanizovaný prapor Žatec - 01:44:38

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ProcházkaIvoš#8331M01:44:36.37
2.MikulaJakub#8246M01:44:38.66

4. Behejsnami.cz - 01:45:24

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VojtíšekVladimír#8495M01:45:24.76
2.MaialehDaniel#8218M01:45:24.88

5. Božost - 01:45:26

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.StarýPetr#8393M01:36:42.12
2.KrejčíMartin#8166M01:45:26.42

6. Bojkot - 01:48:53

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MachaFilip#8216M01:46:44.12
2.RybaMichal#8348M01:48:53.74

7. Šumavští svišti - 01:50:14

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BezděkLibor#7940M01:29:54.26
2.VašurováBarbora#8478F01:50:14.90

8. SVVAT - 01:50:36

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SondaMartin#8384M01:48:58.70
2.HráčekAntonín#8064M01:50:36.07

9. NeoWarriors - 01:50:46

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠebekJan#8416M01:50:45.79
2.ČáslavskýJosef#7974M01:50:46.50

10. Hell Caesar - 01:52:41

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KubíčekJiří#8180M01:32:33.81
2.ŠpičkaRadek#8439M01:43:11.07
3.ŠildJaroslav#8422M01:52:41.64

11. Wild Snails - 01:57:00

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KostihaJiří#8157M01:43:18.88
2.UrbanVít#8466M01:57:00.54
ŠvihovecKristian#8452M

12. Predátor Workout Počátky 2 - 01:58:59

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.RyšavýTomáš#8355M01:25:59.97
2.MrkvičkaJakub#8257M01:51:29.72
3.VojtaJiří#8492M01:52:29.72
4.KadlecLukáš#8104M01:52:47.62
5.HřebíčekMichal#8066M01:58:59.96
VrbickáPavla#8500MDNF

13. EXTRA Brno - 02:01:22

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SvobodaHonza#8407M01:26:41.64
2.PalušLukáš#8297M01:38:13.40
3.MalýVáclav#8221M01:42:27.80
4.PivodaDaniel#8318M01:44:32.15
5.MaršálkováPavlína#8229F01:52:46.77
6.KasalováKristýna#8115F01:52:46.80
7.KlumplerAleš#8126M02:01:22.59

14. Bolavý kolena - 02:02:02

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.AlbrechtováAneta#7920F02:02:02.25
2.NěmecPetr#8268M02:02:02.40

15. Scout - 02:04:08

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ZelinkaPetr#8515M02:04:05.83
2.BolekRoman#7950M02:04:08.22

16. Borci - 02:05:31

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.GruzaViktor#8035M01:24:41.97
2.KratochvílJaroslav#8163M02:05:31.20

17. Beyblade - 02:06:06

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Izák Filip#8080M02:06:03.77
2.Izák Richard#8081M02:06:06.53

18. Bonnie&Clyde - 02:09:12

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JavnáIvana#8097F02:09:12.04
2.RajchmanMartin#8337M02:09:12.35

19. PaF Team - 02:09:35

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.LochmannFilip#8208M02:09:33.19
2.LochmannováPetra#8209F02:09:35.28

20. Bolavé svaly - 02:11:24

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.CarbolMarek#7967M01:38:48.07
2.CarbolLeopold#7966M01:54:55.85
3.LuberováLenka#8213F02:05:39.45
4.ČapkaAdam#7973M02:09:41.31
5.ZdražilMartin#8511M02:11:24.14

21. ,, sorry jako...'' - 02:12:53

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KajgrTomáš#8109M02:12:52.89
2.BorovičkaKarel#7952M02:12:53.37

22. Atleti - 02:14:11

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.IngrRoman#8079M02:14:09.75
2.IngrMarcel#8078M02:14:09.97
3.DudaFrantišek #8008M02:14:10.18
4.Novotný Radim#8280M02:14:11.12

23. Plochý nohy - 02:14:24

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SloukaMichal#8380M02:13:51.89
2.BartošJan#7928M02:14:19.38
3.JakešLibor#8083M02:14:24.52

24. Tekton - 02:15:19

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JanoušekMilan#8096M02:04:56.97
2.PokornýTomáš#8322M02:05:45.23
3.KoblásaLukáš#8133M02:15:19.61

25. Melouni - 02:15:53

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠťastnýJan#8567M02:15:50.98
2.KholTomáš#8120M02:15:51.25
3.ZeinertTomáš#8512M02:15:53.99

26. Bláznivá střela - 02:17:32

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.StrakošTomáš#8398M02:17:30.51
2.NovotnáZuzana#8279F02:17:32.25

27. Janočovi - 02:19:37

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JanočoMartin#8091M02:19:37.07
2.JanočoPetr#8092M02:19:37.66

28. UFO - 02:19:42

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KukačkaPetr#8190M02:19:37.97
2.SeverynPetr#8363M02:19:38.76
3.JandaMichal#8086M02:19:42.27

29. AMATÉŘI Z LUKOVA - 02:21:48

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VojtěchZdeněk#8493M02:21:42.95
2.VojtěchováTereza#8494F02:21:48.40

30. 3KOC + COMMANDEROS - 02:21:57

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HeimerleTomáš#8047M01:54:40.76
2.toscaniSimona#8460F02:21:55.56
3.HégrováŠárka#8045F02:21:57.47

31. - 02:22:43

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BurešLubomír#7962M02:22:41.64
2.DopitaPetr#7999M02:22:42.43
3.KřížMiloslav#8174M02:22:43.10

32. Group of Two - 02:23:17

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SklenářMatěj#8372M02:23:17.57
2.SmyčkaJiří#8381M02:23:17.81

33. RS Fitness Team - 02:23:45

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.LiškaMilan#8207M02:22:37.44
2.SpiříkováRenata#8387F02:22:37.48
3.MatušinaPavel#8233M02:22:37.50
4.MatušinováTereza#8234F02:22:39.63
5.OndruškaPavel#8292M02:23:45.15

34. 4 Fun - 02:24:31

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JurčaIvo#8103M02:24:28.24
2.PěnkavaMartin#8312M02:24:29.24
3.StudenýJaroslav#8400M02:24:30.57
4.KolářJakub#8138M02:24:30.68
5.KlaudingerTomáš#8122M02:24:31.21

35. Kabrňáci - 02:25:39

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KulvajtováMarkéta#8193F01:40:09.00
2.ZeithamlJiří#8513M02:25:39.33
3.HladíkováMartina#8049F02:25:39.50

36. CHLAPÁCI - 02:27:13

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MošnaPavel #8254M02:27:09.86
2.VysockýPetr#8505M02:27:13.05

37. Kapapaci - 02:27:20

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.NovákJaroslav#8275M02:27:18.63
2.HalmLukáš #8039M02:27:18.83
3.KutlvašrLukáš#8195M02:27:20.43

38. Borci ze Štatlu - 02:27:27

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.RybáčekJiří #8349M02:26:25.48
2.ŠkorpíkLukáš #8425M02:27:27.69

39. KO - 02:28:31

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VidlákKamil#8483M02:28:28.98
2.PanáčekOldřich#8298M02:28:31.96

40. MNKF - 02:31:46

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SekerešFratišek#8361M02:11:08.46
2.NakládalováMichaela#8263F02:31:10.48
3.BěhalováNikola #7932F02:31:38.61
4.FišerováKristýna#8022F02:31:46.37

41. Pavelečci - 02:32:38

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PavelekAleš#8302M01:34:38.87
2.PavelekJakub#8303M02:32:38.90
PavelkováKateřina #8304F

42. Andílci - 02:32:51

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SuranováIvona#8404F02:32:26.15
2.LandsminDenis#8202M02:32:51.15

43. VU8660 - 02:32:55

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.koutnázuzana#8159F02:32:23.87
2.lichtenberklaďa#8205M02:32:24.21
3.možnápetra#8255F02:32:55.71
havlíkovákamila#8043F

44. Bouchači - 02:34:07

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SchneiderJiří#8366M01:42:01.26
2.KříčkaVojtěch#8173M02:34:07.07

45. BRAT CAFE - 02:35:14

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.RekPavel#8341M02:35:10.90
2.KalousekJakub#8113M02:35:14.60

46. Tým - 02:36:55

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VlčekMartin#8489M02:36:51.33
2.DobrovolnáJana#7992F02:36:55.08

47. Šmoulové - 02:37:38

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ViktorinOndřej#8484M02:37:36.54
2.BanáHana#7925F02:37:37.68
3.VýstupPetr#8506M02:37:38.54

48. rychlost v krvi - 02:38:06

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MožnáPetra#8256F02:38:03.58
2.DrdaJan#8006M02:38:03.96
3.JančaříkPetr#8084M02:38:06.44
4.ZávodníkJiří#8509M02:38:06.56
BenedíkováLenka#7937F

49. MaS - 02:39:32

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PecháčekVlastimil#8309M02:39:32.15
2.PecháčkováIveta#8310F02:39:32.96

50. Janošťáci - 02:41:49

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JanošťákJosef#8094M02:41:47.58
2.JanošťákMilan#8095M02:41:49.82

51. Záchranka - 02:42:17

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HüblMartin#8293M02:28:02.00
2.ŠperkaDaniel#8437M02:41:57.04
3.VečerkováSimona#8481F02:41:57.53
4.HudecRudolf#8067M02:42:00.44
5.SkřejpekLukáš#8375M02:42:00.86
6.HavlíkováMartina#8044F02:42:00.88
7.HusárekVladimír#8071M02:42:01.38
8.ŠperkováHana#8438F02:42:17.20

52. Brokenleged Vikings - 02:42:43

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠichPavel#7918M01:44:10.95
2.PlocekJan#8320M02:21:44.26
3.KřížováAdéla#8177F02:21:47.56
4.KrálikováDanica#8521F02:34:10.84
5.MelíškováKristína#8240F02:41:04.48
6.DadákPavel #7984M02:42:43.31

53. medikmama - 02:43:14

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JančováKlára#8085F02:43:11.60
2.JanásováMagdalena #8524F02:43:14.44

54. team UB - 02:45:09

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MatyášMartin#8235M02:45:08.86
2.PučekMichal#8333M02:45:09.14
3.BublíkMartin #7955M02:45:09.97

55. Kalenji Brno - 02:46:00

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.GajdíkováKarolína#8029F02:45:57.84
2.JouklMiroslav#8102M02:45:58.36
3.NovotnáAndrea#8278F02:45:58.84
4.TopinkaJiří#8459M02:46:00.83

56. Warriors - 02:46:07

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MusílkováMarcela#8260F01:44:23.05
2.PliskaKarel#8319M01:55:36.55
3.RichtárikVieroslav#8343M02:03:44.20
4.BechaAndrea#7933F02:15:26.84
5.BechaJan#8046M02:16:57.50
6.UstohalováTereza#8469F02:46:07.24

57. Kiosek rota - 02:46:17

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KosekDavid#8155M02:33:47.33
2.KitnerDavid#8121M02:37:09.60
3.DolivkaJiří#8282M02:39:17.03
4.ŠkvařilDušan#8426M02:46:17.88
pekárekPavel#8311MDNF

58. TEAM DYVOKY - 02:47:42

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.TamášErnest#8453M02:47:42.13
2.KubánkováMichaela#8178F02:47:42.72

59. ALPHA 4 - 02:48:03

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SyrovýLukáš#8411M02:08:59.09
2.VildungJan#8486M02:10:10.49
3.ŠpačekJiří#8434M02:48:02.05
4.ČečetkaJosef#7975M02:48:03.33

60. Stay Fit - 02:51:18

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PopelákováVeronika#8326F02:51:13.14
2.JirsenskáKristýna#8100F02:51:16.40
3.JáchimAndrea#8082F02:51:16.74
4.PopelákováKlára#8325F02:51:18.61

61. Seal team - 02:52:21

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MachZdeněk#8215M02:46:59.37
2.AlánováLenka#7919F02:51:43.95
3.FabianZdeněk#8013M02:52:21.38

62. akíčhita - 02:53:08

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KorabováTereza#8152F02:53:07.20
2.LuskaFrantišek#8214M02:53:07.46
3.ŠpanerDavid#8436M02:53:07.69
4.KunčarováLenka#8194F02:53:08.12

63. - 02:57:38

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KamarádPetr#8114M02:12:40.25
2.KubizňákMiroslav#8185M02:12:43.41
3.TicháPetra#8455F02:49:23.55
4.TicháJitka#8454F02:49:23.91
5.FormánkováLucie#8024F02:49:24.12
6.MatouškováKlára #8231F02:57:38.46
7.KopuletýMartin#8151M02:57:38.94

64. Crazy Runnersky - 02:59:00

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BarančíkováDiana#7926F02:58:56.60

65. Až do cile - 03:01:40

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BohonekMartin#7949M03:01:36.91
2.BerkyMartin#7939M03:01:40.17
SkálováZdenka#8371F

66. SRTG Holýšov - 03:05:55

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.DrábekLukáš#8002M03:01:08.72
2.InderholcováLucie #8077F03:04:24.64
3.KysilkováMarkéta#8199F03:04:38.29
4.KaslDaniel#8117M03:05:55.90

67. run.tnv - 03:06:26

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.NovýJiří#8283M03:06:24.00
2.NováMichaela#8270F03:06:26.07

68. Východní Horda - 03:07:22

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠmerdováNella#8430F03:02:38.74
2.ŠmerdaSamuel#8428M03:07:20.95
3.ŠmerdaZdeněk#8429M03:07:22.34

69. Buchty na plech - 03:08:27

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KřemečekJosef#8172M02:21:58.64
2.KašnáAndrea#8118F02:31:15.87
3.FerkováAlena #8017F02:31:16.53
4.PechaDavid#8308M02:32:01.41
5.ŠtefekFilip#8445M02:46:37.81
6.DaňkováMichaela#7985F02:46:41.52
7.ŠpačekJakub#8433M02:56:15.22
8.SlavíkováBarbora#8378F02:56:16.66
9.ZelíkJan#8514M02:56:32.83
10.ViceníkováZuzana #8482F03:08:23.06
11.KnotMichal#8131M03:08:23.84
12.MalinaFilip#8219M03:08:24.85
13.ŠtefánekAntonín#8443M03:08:25.09
14.ŠevčíkováBarbora#8420F03:08:27.25

70. Battlefield Friends - 03:09:03

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SiegelováKlára#8369F02:37:50.62
2.SiegelováMarkéta#8370F02:37:51.69
3.DoleželPavel#7998M02:37:52.34
4.DoleželMartin#7997M02:37:54.60
5.ZourekDavid #8517M03:09:03.14

71. Crossaři - 03:11:04

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KopicováPavla#8150F03:11:01.82
2.KopicMiroslav#8149M03:11:03.65
3.KasalýDominik#8116M03:11:04.75

72. Moravia Warriors - 03:12:23

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.NovotnýŠimon#8281M03:12:20.77
2.VymazalováJana#8504F03:12:23.25

73. Bahňáci - 03:16:24

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KolářJan#8139M02:08:06.72
2.ÚšelováEva#8470F03:16:23.39
3.BauerováLucie#7931F03:16:24.56
4.SuchýJan#8401M03:16:24.67

74. Hardcore Trénink - 03:21:10

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PavlíčekDaniel#8397M01:28:28.30
2.KřižkováLucie #8176F02:08:42.21
3.Kachlířová Adéla#8107F02:10:40.01
4.Krchňavý Ivan #8167M02:13:16.51
5.DolákováMonika#7996F02:18:33.04
6.Janda Zdeněk #8088M02:31:21.32
7.KudaRadek #8189M02:31:22.29
8.LondinováDenisa #8210F02:32:45.78
9.FriesRoman#8027M03:00:05.07
10.Kuda Martin #8188M03:00:05.24
11.HálaFilip #8038M03:00:07.58
12.Pazalová Nikola#8307F03:21:10.62

75. Spolek Vlčí Máky - 03:24:06

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JečmínekPetr#8098M02:10:06.05
2.MarkovičMarek #8227M02:28:16.25
3.KopčákMatyáš #8148M02:28:17.58
4.KořistkováAnežka #8154F03:22:27.17
5.KloučekJan#8125M03:23:52.05
6.SlavíkVojtěch#8377M03:24:05.90
7.PetákováDenisa #8313F03:24:06.10

76. Spartans - 03:38:11

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠlampaMichal#8427M01:44:13.89
2.HlaváčekAleš#8052M01:47:06.75
3.SlezáčekMichal#8379M01:58:37.76
4.VláčilováPetra#8488F02:02:19.88
5.BábekRadovan#7923M02:02:20.27
6.DočkalRoman#7639M02:08:26.23
7.HolásekRadim#8056M02:09:43.82
8.TrundaMarek#7873M02:16:51.85
9.ŠanaRadek#7849M02:33:21.01
10.MarkovaAlena#8226F02:34:00.18
11.KudličkaRadek#7727M02:36:09.63
12.PospíšilLukáš#7807M02:37:45.49
13.SvobodaPavel#8409M02:44:27.13
14.HusárikLukáš#8072M02:44:27.76
15.HýblováKateřina#8073F02:48:08.00
16.VítDavid#8487M02:48:09.91
17.NěmcováMichaela#8266F02:48:28.68
18.PolčanŠtefan#8323M02:48:29.30
19.KubištaMiroslav#8184M02:48:30.99
20.VychodilováAlexandra#7897F02:50:55.41
21.ČtvrtníčkováJitka#7636F02:56:07.31
22.FlösslerJaromír#7652M03:01:31.46
23.PIVOŇKAJAROSLAV#7801M03:01:32.37
24.ProcházkováKarolína#7635F03:11:32.80
25.SádlíkováMarkéta#7828F03:20:57.93
26.SádlíkMiroslav#7827M03:20:59.80
27.ŠpundaTomáš#7854M03:28:47.25
28.SkálaDavid#7834M03:30:00.00
29.SlámaJakub#7836M03:38:11.08

77. SRTG Plzeň - 03:42:46

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.FenclováKateřina#8016F03:42:46.20
2.FenclMiroslav#8015M03:42:46.20

78. SRTG Plzeň - 03:53:18

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VildmanováLenka #8485F03:53:14.41
2.ŠikMichal#8421M03:53:18.32

79. ďáblův tým - 03:58:04

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.NěmčíkOndra#8267M03:58:03.66
2.NovákPatrik#8276M03:58:04.62

80. Tý(e)MČo - 04:27:00

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ČolakovováMichaela#7981F04:26:59.56
2.ČolakovTodor#7980M04:27:00.48

Rychlá rota

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Test

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Crazy Runnersky

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

JUNIOR ELASTIC TEAM

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Animals

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PauknerJan#8300M01:45:18.51
HanzlíkováIveta#8042FDNF

Animals

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

TUKABEL

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Pascal Team

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Slavia

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

SRTG Litvínov

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
DvořákováEva#8011F

aja a peta

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

AaA

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
lsdfhfsdf#8212M

231.225

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.TrčkaLadislav#8463M02:27:37.04
2.RadekVyhlidal#8336M02:27:37.04

Dušan_je_gaaaaaj@vut5Tečka

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PavlíčekDušan#8305M02:38:51.79

Fanatici

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!