Oficiální Výsledková listina ARMY RUN Hluboká n/Vltavou
22. 4. 2017

CAPTAIN Kategorie 10.00 Elite

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkSkupina 4#4Oficiální časZtráta
1. VACÍK Jiří#70301989Muži1.00:37:55.23Detail
2. PODZIMEK Jakub#70241997Muži2.00:37:58.62+00:00:03.39Detail
3. ŠÁLA BohuslavTantrum Monstra#70021990Muži3.00:40:13.22+00:02:17.99Detail
4. BOŘIL PetrINOV-8 OCR team#70221986Muži5.00:41:00.26+00:03:05.03Detail
5. BABÁK JosefTantrum Monstra#70031992Muži7.00:43:20.73+00:05:25.50Detail
6. JOSKA Vladislav#70011986Muži8.00:43:37.62+00:05:42.39Detail
7. MAJER MichalUNICORN HUNTERS#70171990Muži15.00:46:51.87+00:08:56.64Detail
8. SVOBODA Martin#70311989Muži16.00:46:53.81+00:08:58.58Detail
9. VESELA Petra#70251986Ženy1.00:47:26.57+00:09:31.34Detail
10. VÍTEK TadeášPredator Workout Pocatky elite#70041992Muži18.00:48:10.76+00:10:15.53Detail
11. LINK Karel#70271990Muži19.00:48:32.57+00:10:37.34Detail
12. HÁVA LukášPredator Workout Pocatky elite#70051990Muži21.00:49:06.41+00:11:11.18Detail
13. KVĚTENSKÝ PetrTýn nad Vltavou#74801987Muži23.00:49:38.97+00:11:43.74Detail
14. HRUŠKA FrantišekHrušáci#70121994Muži29.00:50:35.75+00:12:40.52Detail
15. HRUŠKA AlešHrušáci#70111986Muži30.00:50:35.99+00:12:40.76Detail
16. BALINT Michal#70131985Muži39.00:54:26.79+00:16:31.56Detail
17. HAŠEK Lukáš#70281983Muži44.00:55:34.76+00:17:39.53Detail
18. VYTINOVÁ VeronikaSweep OCRA CZ Elite#74831992Ženy2.00:55:53.54+00:17:58.31Detail
19. MÁLKOVÁ Kristína#70291991Ženy3.00:56:39.82+00:18:44.59Detail
20. FRANTIŠÁK Martin#70161991Muži64.00:58:07.37+00:20:12.14Detail
21. ŠEVČÍKOVÁ JanaArmy Runners Vita a Jana#70211987Ženy4.00:58:38.86+00:20:43.63Detail
22. KARAS VítězslavArmy Runners Vita a Jana#70201983Muži68.00:58:47.94+00:20:52.71Detail
23. KNIHOVÁ Tereza#70151980Ženy7.00:59:04.50+00:21:09.27Detail
24. VÍTEK AntonínPredator workout Počátky#70072001Muži69.00:59:11.06+00:21:15.83Detail
25. MIZON RubyUNICORN HUNTERS#70141997Ženy9.01:00:49.60+00:22:54.37Detail
26. TITĚROVÁ BarboraArmy Run Elite Runners#70182001Ženy10.01:00:54.72+00:22:59.49Detail
27. HOUŠKOVÁ ŠárkaINOV-8 OCR team#70231991Ženy11.01:01:06.60+00:23:11.37Detail
28. VOJTA JiříPredator workout Počátky #70061989Muži84.01:02:42.82+00:24:47.59Detail
29. CHMELAŘOVÁ EliškaArmy Run Elite Runners#70191985Ženy14.01:03:41.37+00:25:46.14Detail
30. REZNICKOVA Irena#70261990Ženy16.01:03:58.65+00:26:03.42Detail
31. ČEJKA JiříOutloni#72921999Muži317.01:51:41.65+01:13:46.42Detail
TICHÁ ŽanetaOLM BEASTS#70101992ŽenyDetail
FIC KarelOLM BEASTS#70081984MužiDetail
HOUB JakubOLM BEASTS#70091992MužiDetail
ARMY RUN - www.armyrun.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@armyrun.cz