Oficiální Výsledková listina ARMY RUN Vítkov, Praha
30. 9. 2017

týmy MAJOR

Nejmenší počet členů týmu: 2

Typ soutěže: čas posledního člena týmu

Limit započítávaných výsledků: 1

1. Bratři v triku - 01:35:13

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MalihaVít#9335M01:33:38.63
2.MalihaRoman#9336M01:35:13.97

2. Predator Workout Počátky - ELITE - 01:40:02

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VítekTadeáš#9027M01:31:46.69
2.HávaLukáš #9007M01:40:02.79

3. Mikmak racing - 01:42:48

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MitvalskýKarel#9017M01:40:48.85
2.TopičKarel#9025M01:42:48.23

4. Hrušáci - 02:00:41

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HruškaFrantišek#9012M02:00:41.53
2.HruškaAleš#9011M02:00:41.65

5. Mimoňové - 02:07:01

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SkůraMichael#9329M02:07:01.38
2.BijokováLucie#9036F02:07:01.51

6. Logio - 02:08:54

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BínaTomáš#9085M01:54:45.57
2.StejskalOndřej #9098M02:08:54.18

7. Bojkot - 02:20:46

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MachaFilip#9079M02:02:09.32
2.RybaMichal#9093M02:20:46.21

8. Ollie racing team Elite - 02:23:54

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PlešnerMichal#9820M01:56:15.00
2.StránskýPavel#9822M02:23:54.13

9. Brothers - 02:26:26

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ZávišDavid#9795M02:26:25.95
2.ZávišMartin#9325M02:26:26.21

10. Mimoni Maj - 02:28:11

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KyjovskýMatěj#9243M02:28:10.55
2.KyjovskýAdam#9242M02:28:11.38
3.KlobáskaLukáš#9232M02:28:11.66

11. Gladiators - 02:30:11

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.NovákDavid#9173M01:51:30.93
2.SukovatáKlára#9190F02:07:14.35
3.PospíšilPetr#9178M02:07:44.88
4.PoloczkováNatálie#9177F02:11:30.86
5.SankotTomáš#9181M02:30:11.45

12. Black S Gang - 02:35:34

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ČernáSimona#9127F02:35:32.55
2.SoukenkaRadim#9183M02:35:33.79
3.LevýAlfasamec Martin#9207F02:35:34.07

13. Šmeži - 02:37:26

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŽižkaPetr#9327M02:37:25.92
2.ŠmejkalováDana#9317F02:37:26.24

14. Farmy Rum - 02:38:05

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SrdínkoOndřej #9261M02:29:31.20
2.SrdínkováKateřina#9262F02:29:31.73
3.MikulíkMiroslav#9246M02:33:25.75
4.KršňákVít#9239M02:38:05.68

15. Inventi - 02:40:51

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠebkováAndrea#9828F02:40:49.48
2.VodenkaTomáš#9115M02:40:51.45

16. BožíKnotek - 02:40:54

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KnotekJan#9234M01:55:52.83
2.BožíkMatěj#9209M02:35:54.33
3.ŠvagrLukáš#9267M02:40:54.58

17. Chemic power - 02:48:33

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KovaříkováMartina #9159F02:28:07.94
2.KovaříkováGabriela#9158F02:40:35.45
3.SvětlíkOndřej#9191M02:48:33.35

18. Bulánci - 02:51:03

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SkříváčekPetr#9298M02:09:40.15
2.LaštůvkaVojtěch#9297M02:51:01.32
3.RafajováAnna#9307F02:51:01.99
4.RafajJiří #9306M02:51:03.94

19. Kalašovi - 02:51:30

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KalašováTereza#9231F02:51:28.30
2.KalašMilan#9230M02:51:30.02
3.KalašJakub#9229M02:51:30.42

20. T&T - 02:53:20

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ToulaLukas#9318M02:29:56.81
2.TvrdikovaMartina#9319F02:53:20.05

21. Mimo provoz - 02:53:51

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.NaučováMonika#9302F02:53:24.08
2.PavlíčekZbyněk#9304M02:53:51.35

22. Diversity Beasts - 02:54:09

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.GlasováLucie#9137F02:54:09.15
2.TichýVratislav#9199M02:54:09.82

23. Tři Prdelky a Super Jess - 02:57:48

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ZruckýMartin#9278M02:54:40.81
2.GaliszMartin#9220M02:57:47.12
3.HusákováJesika#9226F02:57:48.42
4.VeverkaJiří#9271M02:57:48.81

24. Koblížci z Kolína - 02:58:29

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KrchovováKristýnka#9238F02:32:01.40
2.DedekRadim #9129M02:58:29.41
3.KubínováMichaela #9161F02:58:29.68

25. Duo madness - 02:59:07

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KubinčiakPavel#9160M02:59:07.60
2.PištěkováStanislava#9176F02:59:07.89

26. RUMcajzi - 02:59:58

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.UrbanVít#9171M02:09:47.72
2.MichalíčekPavel#9169M02:50:00.59
3.DvořákRoman#9132M02:50:02.00
4.KoldcsiterTomáš#9154M02:55:51.14
5.HauserMartin#9140M02:59:58.80
MachMarek#9167M

27. Predator Workout Kladno - 03:00:07

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HynekRichard#9068M01:11:36.27
2.HoraVojtěch#9050M01:37:27.38
3.DuchekPetr#9046M01:44:28.79
4.HodrVojtěch#9049M01:57:33.55
5.RichterJiří#9089M02:08:50.00
6.ČermákováAlena#9051F02:19:29.01
7.LiškováLucie#9074F02:28:39.36
8.UvízlPetr#9067M02:46:04.98
9.KovaříkováPetra#9069F03:00:07.80

28. Stodůlečáci - 03:01:49

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.WollerDavid#9276M02:32:18.82
2.RadaJakub#9254M02:32:19.18
3.KrčJan#9237M02:40:06.59
4.SobotkaDavid#9260M02:40:06.61
5.BrečkayováŽaneta#9210F03:01:49.94

29. Bandas - 03:10:35

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KravecMiroslav#9339M03:09:15.01
2.KuzelovaAndrea#9296F03:10:35.89

30. Škodíci - 03:14:19

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JelínkováLucie#9228F03:14:19.44
2.ZámostnýAleš#9277M03:14:19.67

31. Radek a Pavel - 03:21:11

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JustPavel#9286M03:17:24.60
2.PaličkaRadek#9303M03:21:11.46

32. Army worms - 03:24:42

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VíšekLukáš#9272M03:24:42.06
2.VohryzkováKateřina #9274F03:24:42.12
3.KučeraMartin#9240M03:24:42.54
4.TrubkaDaniel#9270M03:24:42.71

33. Komety - 03:31:25

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BatkováKateřina #9032F03:31:05.67
2.ŠtěpánTomáš#9105M03:31:06.22
3.DoskováLenka#9044F03:31:06.97
4.KafkováIveta#9058F03:31:25.89

34. HarfaTeam - 03:34:22

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.RozinkováSimonka#9092F03:34:19.70
2.SlavíkPavel#9095M03:34:22.96
SlavíkTim#9096M

35. eMZet-Béčko - 03:35:16

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KorbelováBarbora#9290F02:28:52.38
2.ŘeháčkováZuzana#9311F03:35:16.76
3.VízekMichal#9322M03:35:16.82

36. Wořežpruti - 03:35:57

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KneslJiří#9233M02:59:23.68
2.KudličkaErik#9241M03:35:57.64
3.VlachRadim#9273M03:35:57.86

37. M&Ms - 03:39:25

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MüllerMichal#9248M03:39:24.22
2.StrakaMichal#9263M03:39:25.09

38. Average Joe's - 03:42:21

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MusílekVítězslav #9172M03:42:21.20
2.TůmaProkop#9203M03:42:21.23
3.TůmaAdam#9202M03:42:21.49

39. Predator Workout Počátky - 03:57:36

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BábaJaroslav#9057M02:04:15.36
2.VítekAntonín #9114M02:05:47.17
3.BlažíčekTomáš #9039M02:31:45.66
4.MácaJakub #9078M02:31:47.44
5.VojtaJiří#9117M02:37:24.60
6.ŠamalRichard#9103M03:57:36.42

40. M*A*S*H* - 04:02:53

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BeckerMichaela#9121F03:55:16.95
2.StrohbachMichael#9186M03:55:17.33
3.HrstkaVáclav #9142M03:55:22.51
4.Srp Radoslav#9185M04:02:34.56
5.SukDaniel#9189M04:02:53.75

41. Akční šneci - 04:48:13

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HamzováVendula#9222F04:43:39.27
2.DvořákMarek#9216M04:43:40.50
3.SukopováBarbora#9264F04:48:12.31
4.MokrušováPavla#9247F04:48:13.82
5.HamzováGabriela#9221F04:48:13.85

Armíci

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

GLADIATORS ELITE

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠindlerMatěj#9022M01:40:31.99

Drtky

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Test

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Tři Prdelky a Super Jess

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Tři Prdelky a Super Jess

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

X

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!