Oficiální Výsledková listina ARMY RUN Vítkov, Praha
30. 9. 2017

týmy CAPTAIN

Nejmenší počet členů týmu: 2

Typ soutěže: čas posledního člena týmu

Limit započítávaných výsledků: 1

1. Spartan - 00:35:52

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.TurekMartin#9378M00:34:50.72
2.SvobodaMartin#9374M00:35:52.34

2. PL team - 00:46:53

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.GayevskySergiy#9394M00:39:04.09
2.IlinčevIrenej#9404M00:40:33.51
3.IlinčevMiron#9433M00:43:30.53
4.JonákMichal#9406M00:46:53.66

3. Crossaři - 00:50:37

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KopicováPavla#9527F00:50:36.82
2.KopicMiroslav#9526M00:50:37.01

4. Chiron - 00:58:53

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.NovozámskýVáclav#9438M00:58:52.85
2.ŠicJakub#9462M00:58:53.97

5. Čápici - 01:00:59

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PávováGabriela#9553F01:00:58.88
2.PávRadovan#9552M01:00:59.17

6. Fantastic 4 - 01:02:34

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.DlouhýJan#9005M01:02:34.10
2.JanichovaJana#9013F01:02:34.22
3.AndresPetr#9001M01:02:34.31
4.BanokovaKristina#9003F01:02:34.50

7. LUX6NP BigMac - 01:06:59

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.StamenovSergii#9458M01:02:08.92
2.ZenklLukáš#9483M01:06:58.55
3.NedvědMiroslav#9437M01:06:59.88

8. Happy Monkeys - 01:07:12

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HofmanPetr #9398M01:01:11.76
2.PokornáLinda#9447F01:04:06.00
3.ČermákováVeronika#9387F01:05:49.31
4.JunovaMichaela#9409F01:07:12.32

9. Mimoni C - 01:08:12

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KyjovskýMatěj#9770M01:08:11.18
2.KlobáskaLukáš#9763M01:08:12.58

10. Luboš Crew - 01:08:22

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ČudaTomáš#9501M01:06:29.87
2.DolečekMichal#9502M01:08:21.73
3.VítJindřich#9581M01:08:22.26

11. Morava 1 - 01:09:31

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KupkaMarek#9424M01:01:07.05
2.BastlJaroslav#9383M01:02:06.23
3.BastlLukáš#9384M01:02:06.31
4.KremličkaJan#9466M01:02:08.08
5.KoutnýRadim#9420M01:02:10.09
6.VávraMichal#9473M01:09:30.98
7.SommerJiří #9457M01:09:31.35
NedomaTomáš#0M

12. DuoUno - 01:11:09

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Šuhajdová Ivana #9570F01:09:48.92
2.HorváthDaniel#9515M01:11:09.82

13. Vlčice - 01:12:16

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.WolfováMichaela#9481F01:12:15.34
2.VlkováSimona#9479F01:12:16.18

14. Světlušky - 01:12:29

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ČadováKamila#9499F01:12:29.13
2.HavlíkováLucie#9511F01:12:29.66

15. Krupka Killers - 01:13:15

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.RýslJan#9641M00:57:53.36
2.VáňaAlbert#9660M01:12:38.91
3.FléglZdeněk#9606M01:13:15.17

16. Cucáci - 01:13:22

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BlažekJozef#9677M01:13:19.92
2.NovotnýŠtefan#9723M01:13:22.96

17. Źidi - 01:14:03

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.GanbaatarSukhdorj#9721M00:50:39.55
2.VakninErik#9744M01:14:03.55

18. Zaječice team - 01:14:07

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JindraDavid#9796M01:12:56.96
2.KulhánekJaroslav#9623M01:12:57.63
3.BouškaJan #9597M01:14:07.99

19. Oceláři - 01:14:51

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ZikuškaMartin#9586M01:14:50.76
2.BadinováBarbora#9486F01:14:51.19

20. FAN fitnessáci - 01:14:53

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VolfováTereza#9667F01:14:53.22
2.VolfJan#9666M01:14:53.61

21. SVVAT - 01:16:01

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.FojtíkVáclav#9687M00:59:44.61
2.CheníčkováAdéla#9693F01:04:59.37
3.SvobodaLukáš#9737M01:05:43.50
4.TříškováJana#9742F01:05:43.94
5.TřískaStanislav#9314M01:05:45.11
6.MinaříkováTereza#9718M01:16:01.44

22. Love You ! - 01:16:06

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.LáskováEva#9536F01:16:05.00
2.LáskaLukáš#9535M01:16:06.90

23. Progress - 01:16:35

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BečvářPetr#9672M01:00:25.24
2.BernerováMartina#9675F01:16:27.86
3.KohoutJan #9700M01:16:28.57
4.JanoutMartin#9694M01:16:35.02
5.KosováAlena#9703F01:16:35.48

24. Dáme to. - 01:17:50

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KlímaJan#9520M01:17:49.90
2.KlímováDagmar#9521F01:17:50.54

25. To máš jedno - 01:18:31

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SinnlováEliška#9836F01:17:59.86
2.ProcházkaJiří#9842M01:18:30.95
3.HrdličkaJan#9841M01:18:31.19
4.FabiánkováPavla#9837F01:18:31.34
5.MíkaMiroslav#9835M01:18:31.72
6.HrdličkaDominik#9840M01:18:31.89

26. Klub přátel dobrého piva - 01:19:16

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MorvaiZdenka#9367F01:16:32.59
2.MorvaiMichal#9366M01:19:15.06
3.SuchanDaniel#9372M01:19:16.63
4.ŠuškaKamil#9377M01:19:16.85

27. Capovi - 01:19:41

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.CapJiri#9497M01:19:40.24
2.Packanova Pavlina #9548F01:19:41.08

28. Temelínští izotopové - 01:20:57

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SuchanAntonín#9565M01:19:20.23
2.BurdaPatrik#9496M01:19:21.40
3.BartelsenMartin#9488M01:20:57.34

29. Sebrali odvahu - 01:20:58

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KrivošováŠtěpánka#9707F01:20:58.57
2.BerkaMiroslav#9674M01:20:58.59

30. Rychlá rota - 01:21:37

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.TřebováŠtěpánka#9789F01:21:37.04
2.FriedlDušan#9758M01:21:37.62
3.NykodýmováLucie #9779F01:21:37.85

31. Hnusný nasraný mašiny - 01:22:56

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PirháčDaniel#9782M01:22:35.09
2.HloušekTomáš#9760M01:22:40.89
3.VáňaJaris#9790M01:22:43.58
4.GatialPavel#9759M01:22:54.94
5.MašínPavel #9775M01:22:55.38
6.ProkůpekLukáš#9783M01:22:55.73
7.BeránekJiří#9753M01:22:56.27
8.BrichTomáš #9754M01:22:56.34
SládečekJaroslav#0M

32. Fitclub MILBE - 01:23:15

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Flanderová Renata #9505F01:23:13.82
2.UhliarováPetra#9574F01:23:15.55

33. HOUSE OF PAIN - 01:23:18

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Třešňák Petr#9472M00:58:25.55
2.Korbel Martin #9417M00:58:57.79
3.KavalierAndrej #9412M01:00:35.63
4.ČermanDavid#9388M01:01:36.66
5.Zíchajakub #9484M01:14:57.18
6.PinkasRoman #9444M01:19:31.27
7.Mizera Josef#9435M01:19:35.03
8.SuchopárkováSimona #9459F01:19:36.32
9.MichalíkMilan #9431M01:19:41.20
10.Klíma Jiří #9415M01:19:44.47
11.Ghanem Petra#9395F01:19:45.86
12.MolkováLenka#9436F01:19:47.82
13.VeselýTomáš #9476M01:19:55.86
14.ŘehulkováMonika #9451F01:22:01.96
15.VepřekMiroslav #9474M01:22:11.62
16.ChmelaVáclav #9402M01:22:28.17
17.TesařTomáš #9468M01:22:40.36
18.EdwardsEva#9389F01:23:18.24

34. - 01:25:30

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KuklováRenáta#9531F01:22:11.20
2.UrbanováJaroslava #9576F01:24:53.26
3.DufalaJan#9503M01:24:55.24
4.MarjánkoRobert#9542M01:25:29.74
5.UrbanováStanislava#9577F01:25:30.12

35. (J)ELITA - 01:26:14

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KolářováNikola#9701F01:25:45.82
2.MarekRoman#9716M01:26:11.50
3.KohlíčekPavel#9699M01:26:14.28

36. HAKON - 01:26:41

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HavlíčkovaVeronika#9510F01:26:39.86
2.HavlíčekDavid#9509M01:26:40.65
3.KonopásekRadek#9524M01:26:40.76
4.KonopáskováIveta#9525F01:26:41.28

37. To dáme! - 01:28:24

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VinterFilip#9823M01:28:23.39
2.Vorosovakristina#9824F01:28:23.76
3.PávkováKateřina#9819F01:28:23.99
4.BraunLukáš #9815M01:28:24.15
5.ZerbsováMallory#9814F01:28:24.32
6.ChadrabováDominika#9834F01:28:24.94
SalabaJaroslav#0M

38. Zaječice group - 01:28:27

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BouškováMartina#9489F01:28:26.04
2.KulhánkováDana#9532F01:28:26.56
3.JeřábkováMiroslava#9519F01:28:27.81

39. Křehké květinky - 01:28:37

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SvobodováSimona #9652F01:02:19.55
2.SvobodaDaniel #9650M01:03:04.24
3.SvobodaTomáš #9651M01:03:04.35
4.MazánkováPetra#9627F01:28:37.31

40. KOZLÍCI:-) - 01:29:14

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ZralýAntonín#9752M01:18:42.71
2.StibalMartin#9735M01:29:14.43

41. Tom-team - 01:30:13

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HrdličkaMartin#9399M01:30:12.32
2.HruškováJana#9401F01:30:12.45
3.HrdličkováZuzana #9400F01:30:13.04
4.GadireddiTom #9392M01:30:13.92

42. Draví hroši - 01:30:15

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HyndrákJan#9421F01:07:18.91
2.TouškováAndrea#9471F01:24:54.45
3.KindlLukáš#9414M01:29:17.44
4.KarasOndřej#9410M01:30:12.63
5.LerchováJana#9427F01:30:15.31

43. The Best Beasts - 01:31:06

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KošťálkováAdela#9528F01:31:05.35
2.VondrákováTereza-Anna#9583F01:31:06.40

44. fitboxérky - 01:31:12

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KuklováLenka#9423F01:31:11.56
2.PtáčkováLenka#9449F01:31:12.13
3.OndruškováLidmila#9439F01:31:12.21
4.GalánováJana#9393F01:31:12.84

45. Spolek Vlčí Máky - 01:33:21

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.DytrychMarek#9757M00:55:37.33
2.KopčákMatyáš #9765M01:10:40.84
3.StaropražskáBarbora#9787F01:10:42.50
4.VoldánDaniel#9791M01:15:29.58
5.PetákováDenisa#9781F01:33:16.21
6.SlavíkVojtěch#9785M01:33:17.06
7.MarkovičMarek#9774M01:33:21.24

46. BERETA - 01:35:29

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PlecitýDavid#9557M01:35:28.35
2.LachsDavid#9534M01:35:29.17
3.KadavýFrantišek#9555M01:35:29.85
PlecitáZdeňka#9556F

47. Predátoři - 01:37:56

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Vlčková Markéta #9478F01:32:57.16
2.HanckoMarian#9396M01:37:13.82
3.PacákLibor#9442M01:37:56.30
4.Vlasák Štěpán #9477M01:37:56.31

48. Neswooďáci - 01:41:51

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠediváRadka#9567F01:41:47.29
2.StudničkaJaroslav#9563M01:41:49.71
3.BártaJan#9487M01:41:51.98

49. Antal Crowd - 01:42:16

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HanzalováLucie#9508F01:39:29.95
2.PaseckáIva#9551F01:41:58.28
3.MolcarLukáš#9545M01:42:09.64
4.BřízaAdam#9493M01:42:15.08
5.ČadilováMartina#9498F01:42:15.64
6.KlučkováMarkéta#9522F01:42:16.00

50. Seš-lost - 01:43:16

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VolfováMichaela#9582F01:14:08.77
2.NovákováMartina#9547F01:16:28.16
3.PerlikLukáš#9554M01:16:50.60
4.Michaldóttir JůzlováMarkéta#9544F01:43:16.92

51. LeMiVe - 01:44:36

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VášováMichaela#9662F01:43:08.02
2.VášováVeronika#9663F01:44:36.37
3.VášováLenka#9661F01:44:36.78

52. Army Rum 666 - 01:51:16

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.OpplDavid#9440M01:51:13.90
2.ŠindelářJan#9463M01:51:14.48
3.OpplováVeronika#9441F01:51:16.10

Russian Pussies

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.TimofeevaMariya#9469F01:20:26.93

Havrani

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
PuritscherDagmar #9633F
FlaškaPavel#0M

Logio 2

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.TuháčekJakub#9656M01:18:06.62

Rychlá rota

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
HavlásekMichal#0M
HavlásekLukáš#9397M

SWR

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BrabecPatrik#9490M00:56:06.06

Škodíci

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
JelínkováLucie#9696F
ZámostnýAleš#9751M

INOV-8 team

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BuchálekDarek#9832M00:41:31.54