Neoficiální Výsledková listina ARMY RUN Vítkov, Praha
21. 7. 2018

MAJOR Kategorie 11.15

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkSkupina 4#4Oficiální časZtráta
1. RYBIŠAR Josef#10771974Muži49.01:36:22.86Detail
2. ŠRÁM Tomáš#10511985Muži55.01:38:05.53+00:01:42.67Detail
3. PILEK Jakub#10731989Muži59.01:38:49.57+00:02:26.71Detail
4. PARENICA Premysl#10721989Muži68.01:42:14.23+00:05:51.37Detail
5. KOLÁŘOVÁ LenkaSRTG Holýšov#10641984Ženy4.01:44:38.56+00:08:15.70Detail
6. MÁCHA Filip#10851992Muži113.01:55:53.18+00:19:30.32Detail
7. LUXA Michal#10691979Muži117.01:57:17.02+00:20:54.16Detail
8. BURANSKÝ Šimon#10502002Muži122.01:58:21.88+00:21:59.02Detail
9. GUNDRATSEVA Kateřina#10451994Ženy8.01:58:48.99+00:22:26.13Detail
10. REPISKÝ Tomáš#32991989Muži127.02:00:20.86+00:23:58.00Detail
11. RYBÁČEK Michal#10761990Muži128.02:00:23.57+00:24:00.71Detail
12. SPÁČK Stanislav#10881989Muži132.02:01:05.04+00:24:42.18Detail
13. HOLEŠOVSKÝ Ondřej#10561989Muži150.02:05:28.62+00:29:05.76Detail
14. ŘASA Josef#10781985Muži157.02:06:42.42+00:30:19.56Detail
15. ZMÍTKO Jan#10611984Muži174.02:11:57.60+00:35:34.74Detail
16. KALIÁN Michal#10621986Muži176.02:12:24.32+00:36:01.46Detail
17. ŠTĚPKA Jan#10841992Muži181.02:13:26.94+00:37:04.08Detail
18. SLÁDEK Vladimír#10821988Muži191.02:14:47.40+00:38:24.54Detail
19. OLACH Miloslav#10702017Muži192.02:14:56.86+00:38:34.00Detail
20. VINTER Filip#10861988Muži195.02:15:16.74+00:38:53.88Detail
21. BRAUN Lukaš#10461989Muži196.02:15:33.71+00:39:10.85Detail
22. KLIKOŠ Jiří#10631985Muži220.02:22:27.03+00:46:04.17Detail
23. CHVATAL Milan#10581964Muži249.02:30:59.65+00:54:36.79Detail
24. JANSEN Martin#10591996Muži250.02:31:14.96+00:54:52.10Detail
25. KOPŘIVOVÁ Eva#10651986Ženy44.02:42:01.51+01:05:38.65Detail
26. THÖMA Jan#10791978Muži275.02:42:59.96+01:06:37.10Detail
27. PÁNEK Jiří#11481999Muži302.02:49:57.94+01:13:35.08Detail
28. BROUKAL Lukas#10471986Muži318.03:01:54.28+01:25:31.42Detail
29. REZEK Karel#11501989Muži322.03:07:10.96+01:30:48.10Detail
30. BROUKAL Radek#10481983Muži325.03:09:20.17+01:32:57.31Detail
31. DOŠKOVÁ Lenka#10541991Ženy74.03:19:30.01+01:43:07.15Detail
32. MAŠÍN Jack#10681991Muži331.03:19:32.80+01:43:09.94Detail
33. SIKORA Stanislav#10801976Muži345.03:37:24.41+02:01:01.55Detail
34. VORLÍČKOVÁ Zdeňka#10871974Ženy82.03:37:25.23+02:01:02.37Detail
35. SIKOROVÁ Hana#10811980Ženy83.03:37:26.36+02:01:03.50Detail
36. HRBÁČOVÁ Barbora#10572001Ženy84.03:37:33.24+02:01:10.38Detail
KUČERA Michal#1067MužiDetail
ČEJKOVÁ Alena#10531996ŽenyDetail
ČEJKA Jiří#10521999MužiDetail
FILIP Ondřej#10551992MužiDetail
ŠIMŮNEK Rostislav#10832000MužiDetail
BRULÍK Pavel#10491977MužiDetail
PAPEZ Jiri#10711979MužiDetail
KOŠINÁR Daniel#10661988Muži1.Detail
SCHWARZER Marco#11441983MužiDetail
JEČMÍNEK Petr#10601997MužiDetail
PLEŠINGER Dominik#10741991MužiDetail
PLEŠINGER Dominik#10751991MužiDetail
ARMY RUN - www.armyrun.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@armyrun.cz