Neoficiální Výsledková listina ARMY RUN Vítkov, Praha
21. 7. 2018

Týmy CAPTAIN

Nejmenší počet členů týmu: 2

Typ soutěže: čas posledního člena týmu

Limit započítávaných výsledků: 1

1. Elitni hosi CAP - 00:37:05

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.TylLukáš#3080M00:35:38.87
2.HanykLukáš#3015M00:37:05.55

2. SRTG Kolín - 00:37:48

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KedrštDaniel#1188M00:37:47.50
2.TurekMartin#1237M00:37:48.64

3. Barbarian Extreme - 00:50:30

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MikelMarek#1294M00:39:03.03
2.WaldhansPatrik#1328M00:50:30.83

4. Vicious ARES Bastards - 01:01:51

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KazhemiakaVladislav#1280M00:50:10.98
2.PrchlíkMiroslav#1315M00:54:25.63
3.BašovskáSandra#3288F01:01:51.91

5. Batáty - 01:05:20

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ChmelíkTomáš#2011M01:05:19.54
2.KokoškaMartin#1297M01:05:20.37

6. Predátoři - 01:06:50

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PetržálekRoman#1310M01:06:05.93
2.NápravníkMartin #1300M01:06:50.87
VlčkováMarkéta#2016F
VlasákŠtěpán#2015M
MašekLukáš#1292MDNF

7. OCR bros - 01:08:56

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KociánJakub#2062M00:40:37.79
2.černohorskýJan#2028M01:08:56.19

8. Vlčice - 01:11:55

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Wolfová Michaela #2019F01:11:31.98
2.Vlková Simona#2017F01:11:55.55

9. Dračí dvojka z Dobřichovic - 01:12:49

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JanoušJakub#2260M01:12:35.64
2.PřibylAdam#2297M01:12:49.29

10. Shekisha - 01:14:16

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.RalevTodor#2300M01:11:24.15
2.GeorgievMario#2249M01:11:24.98
3.PazMichalis#2294M01:11:36.32
4.BelliMichael#2233M01:11:39.37
5.DoudaPetr#2242M01:14:12.42
6.AtanasovaSuzana#2229F01:14:16.79

11. Liberecké švíkání - 01:14:56

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Uzel Richard #2009M01:14:55.74
2.RazákováMarkéta#1317F01:14:56.33

12. Chirurgie Kamenice - 01:18:16

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.LapáčkováKateřina#1289F01:11:10.26
2.FučíkMilan#1263M01:18:16.46

13. Fuggo - 01:19:25

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KuchárRobert#3143M00:55:18.49
2.PuršlVladimír#3158M01:05:12.06
3.PuršlRadek#3157M01:05:44.64
4.ŽižkaJan#3190M01:07:59.85
5.TemelováMarkéta#3175F01:19:25.53
MatějkováAneta#3045F
BalšánkováMichaela#3097FDNF
KopeckýMartin#3134MDNF

14. J-Elita - 01:22:35

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PivoňkováAnna#3153F01:21:20.29
2.PivoňkaPavel#3152M01:21:28.27
3.ZoubkováMichaela#3187F01:22:11.15
4.BeranŠtěpán#3099M01:22:18.52
5.KučeraJan#3142M01:22:35.76

15. Pěrkysáci - 01:24:49

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SvětlíkOndřej#2212M01:18:56.35
2.VolfovaKristýna#2225F01:24:49.44

16. Coffee club - 01:35:30

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PospíšilíkováLenka#1314F01:35:26.42
2.JanošJaromir#1276F01:35:26.90
3.KoběnováKlára#1313F01:35:28.40
4.VeselýKryštof#2013M01:35:30.88

17. sestřičky - 01:36:32

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ZámostnýAleš#2118M01:35:54.05
2.HetmánkováHana #2044F01:36:25.99
3.JelínkováLucie#2054F01:36:32.55
NygrýnVáclav#0M

18. Dopijem a pudem... - 01:37:00

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KůsErik#1287M01:19:57.90
2.HamzaErik#1266M01:37:00.05
NémováLenka#1302F

19. Dnes mame vychazku - 01:38:37

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.TužilJiří#3079M01:37:29.10
2.PláničkováLenka#3056F01:38:11.93
3.JechortTomáš#3028M01:38:32.13
4.ValigaMatěj#3082M01:38:37.23
HomolaLukáš#3018M

20. ČČK - 01:40:35

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KammelováKateřina#2060F01:40:30.07
2.PetržilkováJana#2072F01:40:35.70

21. Elements - 01:40:49

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VlníkJan#2114M01:33:36.05
2.TomíčekPetr#2108M01:33:58.61
3.ŠpísJiří#2103M01:34:08.14
4.ŠpísováPetra#2104F01:34:17.43
5.TomíčkováVěra#2109F01:34:49.42
6.SmutnáVeronika #2086F01:35:21.57
7.StránskáMarkéta#2093F01:36:44.95
8.StránskýZdeněk #2096M01:37:41.01
9.SmutnýMartin #2087M01:37:59.16
10.PtáčekMilan#3283M01:38:01.17
11.JonášMartin#2056M01:38:31.50
12.JonášMichal#2057M01:40:49.41

22. Dream "B" Team Těchonín - 01:46:44

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.OrlováLucie#2068F01:46:35.69
2.ValentaVáclav#2111M01:46:37.00
3.LovečkováMarkéta #2065F01:46:39.38
4.VališRadim#2112M01:46:44.05

23. Kráska a zvíře - 01:47:58

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KubištaKarel#2167M01:46:40.19
2.ZukalováKristýna#2226F01:47:58.84

24. Svět Zítřka - 01:49:06

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MišákPetr#1208M01:40:02.86
2.MichalPetr#1206M01:40:04.77
3.OčadlýTomáš#1216M01:48:28.79
4.TrlicaDavid#1236M01:49:06.98
MišákováIveta#1209FDNF

25. SRTG Praha CAP - 01:49:41

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠkodaMichael#2005M01:03:45.31
2.JančaMartin#1275M01:34:53.00
3.HejnaMiroslav#1171M01:49:41.77
KopřivováEva#1194F

26. Vzteklý šunky - 01:50:16

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SahulkovaKaterina#1320F01:47:59.92
2.RuzekRudolf#1318M01:50:16.42

27. Balboa - 01:51:07

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SkopalováKateřina #2206F01:51:07.17
2.KučerováViola#2170F01:51:07.20

28. Brojírci - 01:51:29

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BrojírováBarbora#2127F01:50:07.16
2.BrojírTomáš#2126M01:51:29.11

29. L´Equi2pe - 01:51:34

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HampejsováHelena#2040F01:51:31.24
2.ŽižkaVladimír#2120M01:51:34.14

30. N2paka - 01:52:42

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HodurováAnna#2253F01:51:39.83
2.ShuDanna#2304F01:52:42.65

31. bad4ma - 01:53:36

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.suchýjan #2310M01:51:04.89
2.salajkajakub#2303M01:51:56.39
3.shweihatovamiloslava #2305F01:52:49.07
4.hrubálucie#2257F01:52:57.47
5.snitrfrantisek #2306M01:53:36.66

32. Edeňáci - 01:57:55

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.FilippiPetra#2136F01:44:12.70
2.MikulášováJana#2181F01:49:21.52
3.LexováIveta#2174F01:49:24.95
4.AdamIvan#2121M01:54:21.92
5.AdamováAneta#2122F01:57:26.67
6.HernaJan#2146M01:57:51.33
7.StrouhalováDáša#2110F01:57:51.35
8.BártůJana#2124F01:57:52.02
9.HernováVeronika#2147F01:57:54.59
10.MacháčkováJana#2176F01:57:55.97

33. Furt plnej - 02:00:20

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.DuchkováNataša#1260F02:00:18.65
2.VacekRoman#2010M02:00:18.94
3.HorsinkováKateřina#1269F02:00:19.46
4.TůmováJitka#2006F02:00:19.50
5.ZemánekZbyněk#2021M02:00:19.93
6.SallerSvatobor#1321M02:00:19.95
7.SallerováLucie#1322F02:00:20.19

34. Suchaři - 02:04:11

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HejlAleš#2144M00:50:36.74
2.HejlFilip #2145M00:50:41.59
3.Šavel Vítek #2214M01:18:08.78
4.Hrkal Tomáš #2152M02:04:11.29

35. Pupendi - 02:13:09

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.FronkVladimír#2139M02:13:06.00
2.KutilPetr#2172M02:13:09.07
3.FronkSvatopluk#2138M02:13:09.74

36. ArmySnails - 02:13:15

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.NovákováTereza#2187F02:11:37.61
2.NovákPavel#2186F02:11:39.48
3.HoraMichal #2148M02:13:15.58

Mazánci

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JanáčVáclav#3127M01:42:09.44
2.SusenJán#3169M01:43:12.18
3.BlažkováBarbara#3102F01:43:17.59
4.SlovákJakub#3189M01:43:22.74
5.ZaoralAdam#3185M01:45:39.09
6.ŽabčíkMichal#3188M01:45:39.56

Nespoutané

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.RatajováMichaela#1316F01:48:02.80
ŽikešováMiroslava#2022FDNF

Nováčci

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.LipšJaroslav#3145M01:26:23.41
2.BlažkováMarkéta#3103F01:27:47.55
MikulováKlára#3149F
MikulaPavel#3148M

JINEJ GANG

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Bobánci

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
RybaMiloš#2080M
TrantinaTomáš #2210M

(j)elita

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ChaloupkováKarolína#3122F01:47:48.10
2.ChaloupkováKlára#3123F01:48:23.92
ChaloupkaDušan#3121M

Duo army

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

COLMEX

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
HavlíkVladimír#2251M
JonákMarek #2261M

TěPéro

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Brothers

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JustIvan#2158M01:04:51.45

Brothers

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JustPavel#2262M01:17:12.05

MAJRI

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
KarasovaMarcela#2161F
RiganováPetra#2202F

FARMY RUM

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Sebranka

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Rychlá Rota

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KaňákPetr#3284M01:35:29.85
2.GebhartováJana #3112F01:57:07.92
3.SedláčekMartin#3160M01:57:29.10
4.ŠmigolováTereza #3173F01:59:30.36
5.KristlíkTomáš#3287M01:59:53.44
StrakaVojtěch#3168M

Double couple

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.AlánováLenka#2323F01:52:50.09
2.ŘehákDaniel#3068M01:52:50.35

Mlaďáci

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KrůželaJan#3139M01:38:08.18

Mlaďáci

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Krvelačné berušky

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BlažkováKamila#2327F01:51:21.10
2.KusáOlga#3037F01:51:33.31
3.ProšekPetr#3063M01:52:00.34

Mlaďáci

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.DrouotFilip#3004M01:38:08.22
KostičVladimír #3033M

Vikingové

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.FúsekRobin#3011M02:56:20.44
2.HrazdílekTomáš#3020M02:59:51.40
VykoukKarel#3086M

PiškótQy

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PetržílkováKamila#3054F01:49:31.31
2.ŽalúdekDávid#3093M01:50:15.90
3.GeletkaFilip#3012M01:51:06.13

ITK 422

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.OrságováRenata#3050F01:50:24.73
2.LambKolbey#3039M01:50:24.86
3.SedláčkováEva #3069F01:50:25.19
4.HronJiří#3021M01:50:26.98
5.HockýDaniel#3017M01:50:29.92

jetuhopla

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Kubla

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BlinkováTereza#2328F01:47:08.66
2.KubošJakub#3285M01:47:46.70

SRTG Kolín

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

EdgeDegeners CAP

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KováříkováMartina#3035F01:30:10.73
KovaříkováGabriela#3034F

Predators

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

ZVIRATA

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

#GLADIATORRACETEAM

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HájekZbyněk#1265M00:53:40.18
HelclVojtěch#1268M

MAFIE CAPT

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BroukalLukas#2330M02:19:42.34
2.BroukalRadek#3001M02:19:43.23

Padafky

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KrálováMartina#3136F01:46:55.46
2.PodskalskýPatrik#3155M01:46:57.69
3.KohoutPavel#3133M02:32:08.59
KovaříkováGabriela#3135F
CieslarMarek#3106M
StradaFrantišek#3167M

Červený

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Ninja korytnačky

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KmeťPeter#3197M01:25:46.49
2.GryčováJana#3193F01:26:01.26
3.SolarováNikola#3206F01:26:02.44
4.KodajováRenáta#3198F01:26:03.50
5.BendováMichaela#3191F01:26:09.13
6.KlingerMiloslav#3196M01:26:09.49

Rolnici

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.RolníkováBlažena#3204F01:54:50.49
KrausováMichaela#9998F

Nezastavitelní

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ĎuračkaTomáš#2035M01:24:52.68
VondráčkováKamila#2116F

Útočné Kobry

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Bez extrému nejedu CAP

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.TomeškováPavla#3179F00:52:57.97
TomešekLukáš#3178MDNS

SPOLEK VLCI MAKY 2 CAP

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
MarkovičMarek#3147M
VoldánDaniel#3183M

ZIMSTERN CAP

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
JähnKatharina#3125F
SchönbergerAnton#3162M

PREDATORS CAP

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
VorobokTomáš#1245M
VorobokLukáš#1244M