Neoficiální Výsledková listina ARMY RUN Vítkov, Praha
21. 7. 2018

Týmy MAJOR

Nejmenší počet členů týmu: 2

Typ soutěže: čas posledního člena týmu

Limit započítávaných výsledků: 1

1. Elitni hosi MAJ - 01:19:49

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.TylLukas#87M01:18:35.75
2.HanykLukas#33M01:19:49.11

2. Tantum Monstra - 01:23:46

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BabákJosef#1M01:11:37.05
2.KamicPetr#129M01:23:46.65

3. Bratřijaksepatří.cz - 01:26:36

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SimandlRadek#1120M01:25:56.88
2.SimandlOndřej#1119M01:26:36.06

4. PREDATORS MAJ - 01:28:44

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VorobokTomas#92M01:28:08.01
2.VorobokLukas#91M01:28:44.76

5. Gladiators Elite - 01:29:06

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MiksovskyMichal#55M01:22:51.22
2.CimlerJiří#14M01:29:06.10

6. Petr & Marek - 02:02:01

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PáralPetr#277M02:02:01.66
2.PáralMarek#276M02:02:01.70

7. Worms Lovers - 02:07:37

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŘíhaZdenek#1319M00:57:44.33
2.DrábkováVeronika#1258F01:35:44.11
3.ŘíhaZdenek#287M02:07:24.49
4.DrábkováVeronika#227F02:07:37.34

8. Hrozivý DODO - 02:09:34

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.DolejšJan#221M02:09:30.97
2.DolejšPavel#222M02:09:31.80
3.KaňkaTomáš#252M02:09:34.30

9. legendy - 02:11:56

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KulisekJakub#50M01:33:48.90
2.PoduškaMilan#62M02:11:56.30

10. Spolek Vlčí Máky - 02:11:57

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠrámTomáš#1051M01:38:05.53
2.SpáčkStanislav#1088M02:01:05.04
3.ZmítkoJan#1061M02:11:57.60
JečmínekPetr#1060M

11. hiking jets - 02:13:44

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HorváthDaniel#330M02:13:37.16
2.HorváthAleš #329M02:13:40.20
3.KarešLukáš#334M02:13:44.35

12. Vrh kostkou - 02:13:49

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VaculíkJosef#393M02:13:37.91
2.KlofáčLeoš#335M02:13:46.74
3.ValdDenis#394M02:13:49.65

13. SRTG Strupčice - 02:14:47

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PilekJakub#1073M01:38:49.57
2.LuxaMichal#1069M01:57:17.02
3.SládekVladimír#1082M02:14:47.40
4.ThömaJan#1079M02:42:59.96

14. Bez extrému nejedu MAJ - 02:15:10

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.TomesekLukas#197M01:38:48.72
2.TurekPavel#198M02:15:10.37

15. SRTG Praha MAJ - 02:21:08

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HejnaMiroslav#34M01:52:44.47
2.PeškováHana#194F02:20:08.69
3.JancaMichal#120M02:21:08.74
4.KopřivováEva#1065F02:42:01.51

16. Diversity Beasts - 02:21:15

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MorávekJan#1012M01:28:15.17
2.PolacekFilip#365M02:04:26.79
3.MatekováEva#443F02:21:15.27
4.MatekHonza#442M02:21:15.66

17. PBW tým - 02:21:35

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HrdinkaValter#414M01:56:19.59
2.DumskýDavid#408M01:59:58.19
3.SkirkaLukáš#1014M02:02:21.51
4.SladkyMichal #1015M02:06:19.59
5.KostinaJiří#419M02:15:50.60
6.HrdinkaPatrik#1137M02:21:35.25

18. Moraváci - 02:22:44

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KnápekJaroslav#420M02:22:43.82
2.DrbošalMartin#407M02:22:44.11
MlátilíkIvo#446M

19. T&M - 02:22:45

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HofmanTomáš#113M01:45:32.87
2.JindrováMiroslava#124F02:22:45.50

20. Krupičáci - 02:23:07

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KroupaMartin#427M02:23:06.44
2.KroupaLukáš#426M02:23:07.43

21. Electric mutants - 02:23:11

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Duchoň,Lukáš#228M02:23:09.97
2.MaňákováZuzana#262F02:23:11.73

22. Štěpánkovi - 02:24:53

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠtěpánekZdeněk#1029M02:24:52.35
2.ŠtěpánkováLucie#1030F02:24:53.69

23. K&H - 02:25:16

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠalátJan#1126M02:25:14.09
2.MinksováKarolína#1111F02:25:16.92

24. EdgeDegeners MAJ - 02:27:52

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KovarikovaGabriela#138F02:27:46.01
2.KovarikovaMartina#139F02:27:52.99

25. FARMY RUM - 02:28:52

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JehličkaTomáš#417M01:56:21.64
2.SrdínkoOndřej#1019M02:11:57.93
3.NovákDaniel#449M02:22:10.20
4.KršňákVít#428M02:23:44.30
5.VětrovcováZuzana#1039F02:28:52.39

26. MAM - 02:36:29

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠtudlarováMartina#386F02:36:27.95
2.KůzlováMichaela#347F02:36:29.32
3.KundrátováAnna#346F02:36:29.35

27. Blinded horses - 02:44:18

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PetelíkVojtěch#1002M02:44:18.66
2.ŠevčíkMartin #1022M02:44:18.71

28. electric mutants - 02:44:56

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VojtaTomáš#398M02:07:07.92
2.PilnýOndřej#364M02:44:56.48

29. Threepeople - 02:45:13

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KrbicaMichal#340M02:26:09.72
2.ObrdlíkDaniel#359M02:45:13.58
3.NavrátilMarek#356M03:48:20.69

30. Samice Hrabáček - 02:45:55

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.NovákKryštof#3224M01:42:04.81
2.HoudekMatěj#114M01:43:05.69
3.NovotnýPetr#106M02:45:53.70
4.UrbanDaniel#201M02:45:55.73

31. Kočičáci - 02:48:53

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HálaVojtěch#110M02:48:49.06
2.KudrnaLukáš#140M02:48:53.25
KudrnaMichal#141M

32. Draci - 02:53:05

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.TrojáčekPetr#391M01:48:24.85
2.TeřlNicolas#388M02:18:55.32
3.RollingerOndřej#367M02:43:38.37
4.KopačkaJan#338M02:53:05.31

33. Garnáti - 02:56:06

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Látal Libor#433M02:56:04.81
2.ŠtefaňákRobin#1028M02:56:06.33
Říhová Kristýna #1011F
VrabecMichal#1042M

34. The banana killers - 02:57:24

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PavlíčekZbyněk#362M02:57:23.68
2.NaučováMonika#355F02:57:24.71
VálováPetra#395F

35. Lions - 03:21:16

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŽákPetr#308M03:21:13.68
2.NeshybováVeronika#273F03:21:14.71
3.NeshybaRoman#272M03:21:16.34

Píchalovic

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
PospíchalováKateřina#1005F
PospíchalPetr#1004M

Iron Woman

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.DoškováLenka#1054F03:19:30.01
2.MašínJack#1068M03:19:32.80

Kudušovci

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
BeňováLenka#314F

Army of TWO

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.StarýOndřej#1123M02:44:17.28
2.AberleJiří#1089M02:44:19.26

Šneci z Obrataně

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
PřibylMartin#0M
PřibylPetr#184M
PřibylRoman#185M
PavlíčekTomáš#176M
PavlíčekPavel#175M

SVAT Team

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.NěmecStanislav#2288M01:39:34.67
2.KněžíčekJakub#2267M01:39:37.37
3.FišerZdeněk#1093M02:50:31.37
HečkováAdéla#2252F
VáchováRadka#2319F
PelikánPavel#2295M

SRTG Kladno

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.OlbortJan#360M02:49:05.52
2.PenzešováMarkéta#363F03:19:49.00
3.MedJarmil#353M03:19:50.30

Blázni

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.RůžekJan#368M04:30:33.75
2.TřešňákDaniel#392M04:30:35.61

ZIMSTERN MAJ

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
JahnKatharina#1101F
SchonbergerAnton#1118M

SPOLEK VLCI MAKY 2 MAJ

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
MarkovicMarek#150M
VoldanDaniel#305M

A dáál??

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KonečnáAneta#424F03:02:16.94
2.GregorMichal#409M03:02:18.35
3.ŠkrhákDenis#1025M03:02:18.65
4.KalábováKatka#418F03:02:21.68

Stíhací letouni

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.TrojanMichal#1135M02:44:35.06
2.MarušinováDarina#441F03:34:44.83

DMTR

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Šunkafleci

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KrysJakub #1106M01:02:34.61
2.KašparMichal#1103M02:37:35.54
3.VálekTomáš #1035M02:38:20.91
4.PatzakKarel#1114M02:47:28.90

Červený

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SikoraStanislav#1080M03:37:24.41
2.VorlíčkováZdeňka#1087F03:37:25.23
3.SikorováHana#1081F03:37:26.36
4.HrbáčováBarbora#1057F03:37:33.24

DESH

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.DavtyanEmil#3293M02:32:40.99
2.HylskýSlavomír#1138M02:32:42.89

MAFIE MAJ

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BroukalLukas#1047M03:01:54.28
2.BroukalRadek#1048M03:09:20.17

Test

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

OCRA CZ TEAM

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.DrinkaFilip#19M01:29:48.82
MašekPetr#71MDNF