Oficiální Výsledková listina ARMY RUN Hluboká
8. 9. 2018

CAPTAIN Kategorie 13.30

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkSkupina 4#4Oficiální časZtráta
1. ZÁPOTOČNÝ Stanislav#3921984Muži8.00:40:48.59Detail
2. EXNER Jan#3151988Muži38.00:58:26.79+00:17:38.20Detail
3. BROŽ Jindřich#3071997Muži42.00:59:12.50+00:18:23.91Detail
4. VÁCHA Jan#3851999Muži50.01:03:38.34+00:22:49.75Detail
5. HOLEŠOVSKÝ Ondřej#3221989Muži51.01:03:45.45+00:22:56.86Detail
6. BURANSKÝ Šimon#3082002Muži53.01:04:44.24+00:23:55.65Detail
7. ZÍDEK Roman#3931974Muži56.01:05:19.91+00:24:31.32Detail
8. MIKA Tomáš#3331973Muži63.01:08:15.25+00:27:26.66Detail
9. ČADENI Kryštof#30221998Muži70.01:09:30.65+00:28:42.06Detail
10. SOVA David#3661979Muži83.01:11:24.18+00:30:35.59Detail
11. MRVÁŇ Josef#3701988Muži87.01:13:12.29+00:32:23.70Detail
12. JANÍČEK Adam#3261996Muži98.01:16:30.63+00:35:42.04Detail
13. ADZIMA Martin#3021992Muži102.01:17:05.95+00:36:17.36Detail
14. PIKART František#3551976Muži114.01:19:07.80+00:38:19.21Detail
15. VACHTLOVÁ Lenka#3861978Ženy15.01:19:08.08+00:38:19.49Detail
16. JANÍČEK Petr#3271991Muži123.01:20:40.14+00:39:51.55Detail
17. ČEJKA Jindřich#4021994Muži127.01:21:01.73+00:40:13.14Detail
18. CÍCHA Tomáš#3091999Muži132.01:21:39.47+00:40:50.88Detail
19. SOUKUP Ondřej#3651994Muži134.01:21:49.52+00:41:00.93Detail
20. HLINKA Stanislav#1341984Muži136.01:21:55.94+00:41:07.35Detail
21. SVINTEK Lukáš#3711998Muži137.01:21:59.85+00:41:11.26Detail
22. MALÝ Libor#3411972Muži153.01:23:22.90+00:42:34.31Detail
23. VEŘTÁTOVÁ Eva#3891988Ženy33.01:25:10.22+00:44:21.63Detail
24. HOVORKA Filip#3231998Muži162.01:25:45.45+00:44:56.86Detail
25. ŠŤASTNÝ Miroslav#3771994Muži166.01:26:57.79+00:46:09.20Detail
26. ZÍKA Marek#394Muži167.01:26:59.02+00:46:10.43Detail
27. ŠTARHOVÁ Aneta#3761987Ženy43.01:27:53.83+00:47:05.24Detail
28. UCHYTIL Stanislav#3831993Muži181.01:28:41.61+00:47:53.02Detail
29. VLČKOVÁ Lucie#3901992Ženy51.01:30:03.19+00:49:14.60Detail
30. ŠÍDLO Jan#3731998Muži196.01:30:56.08+00:50:07.49Detail
31. LUKAS Josef#3391991Ženy57.01:31:43.18+00:50:54.59Detail
32. HAVLÍKOVÁ Dominika#3201997Ženy58.01:32:06.99+00:51:18.40Detail
33. SYNEK Petr#3721986Muži205.01:33:31.06+00:52:42.47Detail
34. DUŠEK Jiří#3141990Muži206.01:33:53.35+00:53:04.76Detail
35. PETRUŠKA Jan#3511993Muži210.01:34:16.41+00:53:27.82Detail
36. ROKOSOVÁ Michaela#3581992Ženy67.01:35:26.63+00:54:38.04Detail
37. ROKOSOVÁ Zuzana #3592002Ženy68.01:35:27.98+00:54:39.39Detail
38. KREJČÍ Zdeněk#3321978Muži216.01:35:50.53+00:55:01.94Detail
39. ZACH Vojtěch#3912001Muži217.01:36:04.65+00:55:16.06Detail
40. PILS Jan#3561990Muži218.01:36:05.07+00:55:16.48Detail
41. TOMÁNEK Ladislav#3801993Muži220.01:36:26.70+00:55:38.11Detail
42. PIŠNA Martin#3241983Muži229.01:37:57.63+00:57:09.04Detail
43. DOBEŠ Jaroslav#3121978Muži237.01:40:51.08+01:00:02.49Detail
44. BAMBULE Petr#3031993Muži238.01:41:02.60+01:00:14.01Detail
45. SCHIENDLOVÁ Justýna#3612000Ženy95.01:41:05.22+01:00:16.63Detail
46. LAŠAN Daniel#3342000Muži240.01:41:07.53+01:00:18.94Detail
47. ŠKARDA Ladislav#3741985Muži242.01:41:36.49+01:00:47.90Detail
48. LEDVINKA Zdeněk#3361985Muži244.01:42:12.13+01:01:23.54Detail
49. TRINH MINH Tu#3822000Muži246.01:43:18.12+01:02:29.53Detail
50. LIŠKA Miloš#3381971Muži247.01:43:19.53+01:02:30.94Detail
51. NEUWIRTHOVÁ Jitka#3431990Ženy102.01:43:49.23+01:03:00.64Detail
52. KAFKOVÁ Petra#3301974Ženy103.01:43:49.77+01:03:01.18Detail
53. PECH Dan#3481982Muži249.01:43:52.02+01:03:03.43Detail
54. NOTOVÁ Petra#3451985Ženy104.01:43:58.78+01:03:10.19Detail
55. MLADÝ Martin#3421983Muži251.01:44:04.88+01:03:16.29Detail
56. PETŘVALSKÁ Karolína #3531998Ženy108.01:44:58.48+01:04:09.89Detail
57. GORNIAKOVÁ Beáta#3171986Ženy109.01:44:59.65+01:04:11.06Detail
58. STŘELEČKOVÁ Lucie#3671996Ženy110.01:45:01.32+01:04:12.73Detail
59. SVATONSKÁ Tereza#3691995Ženy111.01:45:06.05+01:04:17.46Detail
60. TRINH Minh Ngoc#3811992Ženy121.01:47:02.95+01:06:14.36Detail
61. BENEŠ Petr#31181988Muži259.01:47:21.37+01:06:32.78Detail
62. HRUBÝ Vít#3291974Muži261.01:47:29.25+01:06:40.66Detail
63. BLÁHA Adolf#3041992Muži262.01:47:40.58+01:06:51.99Detail
64. PAPANOVÁ Aneta#3471992Ženy128.01:48:38.21+01:07:49.62Detail
65. MORAVCOVÁ Eva#31201991Ženy129.01:48:42.05+01:07:53.46Detail
66. ORAVEC Jozef#3461983Muži276.01:52:59.71+01:12:11.12Detail
67. UHER Karel#3641993Muži284.01:57:28.92+01:16:40.33Detail
68. BENEŠ Jiří#3211994Muži292.02:08:05.28+01:27:16.69Detail
69. CÍSAŘOVÁ Radka#3101994Ženy162.02:08:07.49+01:27:18.90Detail
KOZÁROVÁ Kateřina#3311984ŽenyDetail
PETRÁŇ David#3501987MužiDetail
LIŠKA Michal#3371979MužiDetail
VAN GRIFFIN Kateřina#3881984ŽenyDetail
VAN GRIFFIN Christian#3871982MužiDetail
BRÄUER Rita#3061975ŽenyDetail
BRÄUER Andreas#3051987MužiDetail
DAUČÍKOVÁ Eva#3111991ŽenyDetail
VACULA Jan#3841986MužiDetail
SILOVSKÝ Václav#3631994MužiDetail
FIŠER Michal#316MužiDetail
MACHÁČEK Martin#3401993MužiDetail
TITĚROVÁ BarboraBarbarian Extreme Team#3792001ŽenyDetail
JOUGL Jiří #3281990MužiDetail
HAIS Ondřej#3191987MužiDetail
GORNIAKOVÁ Beáta#3181986ŽenyDetail
CHUCHMA Václav #3251965MužiDetail
SÁZAVSKÁ Lucie#3601975ŽenyDetail
THÉR Petr#3782001MužiDetail
DNS PECH Dan#3491982MužiDNS Detail
DNS POSPÍCHAL Jan#3571993MužiDNS Detail
ARMY RUN - www.armyrun.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@armyrun.cz