Oficiální Výsledková listina ARMY RUN Hluboká
8. 9. 2018

GENERAL Kategorie 10.00 Elite

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkSkupina 4#4Oficiální časZtráta
1. VOROBOK Tomas#10611990Muži3.01:32:24.07Detail
2. JOSKA Vladislav#10231986Muži4.01:33:58.56+00:01:34.49Detail
3. ŠÁLA Bohuslav#10551990Muži5.01:35:31.23+00:03:07.16Detail
4. TYL Lukas#10581986Muži6.01:37:45.66+00:05:21.59Detail
5. HANYK Lukas#10121991Muži7.01:38:53.55+00:06:29.48Detail
6. LÖFFLER Erik#13001983Muži11.01:47:17.21+00:14:53.14Detail
7. MALENOVSKÝ Lukáš#10351983Muži14.01:49:19.24+00:16:55.17Detail
8. FREI Martin#10091978Muži15.01:52:47.80+00:20:23.73Detail
9. LAMAC Ladislav#10321973Muži16.01:54:09.46+00:21:45.39Detail
10. DRINKA Filip#10071991Muži22.01:56:14.51+00:23:50.44Detail
11. CIGANEK Jan#10051985Muži25.02:00:35.99+00:28:11.92Detail
12. PATERA Martin#10411990Muži26.02:04:00.38+00:31:36.31Detail
13. PARENICA Premysl#10401989Muži28.02:04:32.45+00:32:08.38Detail
14. PECHOUS Miroslav#10431990Muži32.02:08:50.54+00:36:26.47Detail
15. HRUŠKA Aleš#10161986Muži35.02:09:53.32+00:37:29.25Detail
16. HRUŠKA František#10171994Muži37.02:11:12.21+00:38:48.14Detail
17. KOLÁŘ Petr#10601990Muži44.02:15:22.28+00:42:58.21Detail
18. CADENI Krystof#10041997Muži45.02:15:33.90+00:43:09.83Detail
19. KOROTVICKA Ondrej#10271985Muži56.02:26:23.32+00:53:59.25Detail
20. BENEŠ Jiří#10011986Muži71.02:32:27.96+01:00:03.89Detail
21. KOVARIKOVA Martina#10291977Ženy5.02:51:43.16+01:19:19.09Detail
22. VYKOUKAL Petr#1062Muži101.02:51:56.57+01:19:32.50Detail
23. CHVATAL Milan#10191964Muži107.02:56:25.05+01:24:00.98Detail
24. STEINBICHLER Herbert#10511983Muži110.02:58:59.43+01:26:35.36Detail
25. CHRTOVÁ Nikola#10141991Ženy9.03:04:47.08+01:32:23.01Detail
26. JANCA Michal#10221976Muži124.03:08:39.47+01:36:15.40Detail
27. HEJNA Miroslav#10131989Muži125.03:08:39.92+01:36:15.85Detail
28. PRAZAKOVA Veronika#10461991Ženy11.03:10:20.79+01:37:56.72Detail
29. GLOS Petr#10101987Muži127.03:11:21.15+01:38:57.08Detail
30. MERHAUT Jaromír#10361986Muži141.03:22:13.94+01:49:49.87Detail
31. ILLES Martin#10211998Muži147.03:29:48.86+01:57:24.79Detail
32. ILLES Josef#10201983Muži158.03:37:17.87+02:04:53.80Detail
33. BRYCH Tomas#10021987Muži173.04:17:52.54+02:45:28.47Detail
KOPÁREK Jiří#10251975MužiDetail
MACEK Petr#10341974MužiDetail
HRDLIČKA Jiří#10151979MužiDetail
KUČEROVÁ Klára#10311993ŽenyDetail
CHMELAŘOVÁ EliškaArmy Run Elite Runners#10181985ŽenyDetail
KARAS Vítězslav#10241983MužiDetail
CSEVAR Jiri#10061989MužiDetail
ZIRKLEROVA Iveta#10651991ŽenyDetail
ZABRANSKA Ladislava#10641983ŽenyDetail
WOLFOVA Lenka#10631995ŽenyDetail
KOVARIKOVA Gabriela#10281990ŽenyDetail
PILAŘ Radek#10441984MužiDetail
GOESSNITZER Stefan#10111990MužiDetail
SOUCEK Radek#10501988MužiDetail
STEPANEK Ela#10521986ŽenyDetail
SYKORA Adam#10541992MužiDetail
SASKOVA Zuzana#10471983ŽenyDetail
SEDA Radek#10481977MužiDetail
SERLOVSKY Dominik#10491994MužiDetail
VOJAK Michal#10591987MužiDetail
KOPŘIVOVÁ Eva#10261986ŽenyDetail
STRADA Frantisek#10531995MužiDetail
KRAMOLIS Michal#10301987MužiDetail
LISKA Michal#10331979MužiDetail
MICHALCAK Matej#10382000MužiDetail
OBHLIDAL Daniel#10391995MužiDetail
ŠTĚPÁNKOVÁ Veronika#10561973ŽenyDetail
ARMY RUN - www.armyrun.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@armyrun.cz