Oficiální Výsledková listina ARMY RUN Hluboká
8. 9. 2018

Týmy CAPTAIN

Nejmenší počet členů týmu: 2

Typ soutěže: čas posledního člena týmu

Limit započítávaných výsledků: 1

1. Achilles - 00:38:40

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SuchýPavel#4030M00:38:34.00
2.ŘíhaMiroslav#4029M00:38:40.97

2. Elitní lenoši - 00:40:22

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.TylLukáš#235M00:40:08.52
2.HanykLukáš#3027M00:40:22.29

3. JR Team - 00:43:01

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ČerveňákRadim#215M00:42:01.33
2.KociánJakub#236M00:43:01.16

4. Útočné Kobry - 00:50:20

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KadlecVít#41M00:48:42.19
2.MichnaOndřej#55M00:50:09.01
3.KalaPetr#43M00:50:20.12

5. Achilles B - 00:53:15

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ValachovičJakub#4034M00:51:27.47
2.BohinskýPetr#3075M00:53:15.33

6. Tupec Raping - 00:54:31

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KacirekJiri#40M00:50:17.68
2.ValentPetr#94M00:50:42.68
3.BartuskaRadek#3M00:51:17.63
4.GreinerPetr#22M00:54:31.59

7. Dříči z kruháče - 01:02:46

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.AmortFelix#1M00:52:44.59
2.JaneckýLukáš#35M00:54:13.31
3.DolinaJakub#16M01:00:40.58
4.KraflTomáš#51M01:02:46.46

8. Dříči z kruháče - 01:05:10

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KleinJan#44M00:58:56.32
2.PrůhaMartin#78M01:05:10.55

9. Army of TWO - 01:08:17

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.StarýOndřej#3062M01:07:54.47
2.AberleJiří#3012M01:08:17.49

10. Trilemry - 01:10:07

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BolekEmil #213M01:09:42.28
2.KolářPetr #238M01:09:43.58
3.ŽákRomam#301M01:10:07.34

11. Mimoňové - 01:10:15

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BijokováLucie#3019F01:08:25.52
2.SkůraMichael#3058M01:10:15.33

12. Knedloušovi - 01:10:33

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HanžlPavel#3093M01:10:29.18
2.HanžlováTereza#3094F01:10:33.96

13. FC Chýnov - 01:13:48

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HruškaJan #226M01:04:31.69
2.HruškaVlastimil#227M01:08:03.40
3.ZadražilKarel#296M01:12:19.43
4.KučeraRichard#244M01:13:48.98
BasíkJan#209M

14. STOPRO Run Team - 01:19:08

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PikartFrantišek#355M01:19:07.80
2.VachtlováLenka#386F01:19:08.08

15. 3. Četa - 01:20:40

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VašákOndřej#3070M01:18:18.54
2.SvítekAndrej#3065M01:19:06.26
3.HalmoMartin#3025M01:19:07.15
4.KříštěMartin #3038M01:20:40.86
Kolářová Lucie#3035F
ŽantováDominika #3073F
Kvapilová Milena#3042F
HornofVáclav #3030M
NápravníkPavel#3047M
ProcházkováMagda#3056FDNS

16. adam a peťa - 01:20:40

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JaníčekAdam#326M01:16:30.63
2.JaníčekPetr#327M01:20:40.14

17. Pojďmihop - 01:20:42

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Bouzková Vladimíra #11F01:20:34.01
2.Zátopek Tomáš #100M01:20:37.05
3.Neumann Zbyněk #61M01:20:42.47

18. 3. četa - 01:20:42

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŽantováDominika#3074F01:17:00.25
2.KellerováJosefína#3034F01:19:37.12
3.ŠolilPavel#3057M01:20:34.87
4.TršoDavid#3069M01:20:39.91
5.KvapilováMilena #3043F01:20:42.58
KolářováLucie#3036F
HalmoMartin#3026M
VašákOndřej#3071M
HornofVáclav#3031M
SvítekAndrej#3066M
NápravníkPavel#3048M

19. Nic nás nezastaví - 01:21:51

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VášováVeronika#97F01:21:50.51
2.RajdlováTereza#80F01:21:51.06

20. Gumítci - 01:22:49

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SmrčkaJaroslav#3060M01:17:55.00
2.StrakošováZuzana#3064F01:20:30.23
3.BencPetr#3016M01:22:43.31
4.HáziMarek#3028M01:22:43.34
5.GloserováZdeňka#3024F01:22:45.02
6.SlivárichZdeněk#3059M01:22:49.87

21. Péra z gauče - 01:23:14

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HolejšovskýJiří#3015M01:22:13.61
2.VyhnisováMichaela#3008F01:22:56.99
3.BalekFrantišek#3014M01:23:00.50
4.ŠkrétováPetra#445F01:23:05.98
5.polákováDenisa#3054F01:23:14.85

22. Nespoutané - 01:23:28

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.RatajováMichaela#81F01:23:15.87
2.HavelecJakub#105M01:23:28.78

23. A-Team - 01:24:06

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.DudaFrantišek#3121M01:22:24.90
2.PetrášekKryštof#3122M01:24:06.58

24. Los Bimbos - 01:24:48

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BlokšaJakub#6M01:21:32.38
2.BlokšaMatěj#7M01:22:15.92
3.BlokšaVlastimil#8M01:24:48.95

25. Ateliér Písek s.r.o. - 01:25:10

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MrváňJosef#370M01:13:12.29
2.SvintekLukáš#371M01:21:59.85
3.VeřtátováEva#389F01:25:10.22

26. ForFun4 - 01:30:08

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.LoudaJiří#428M01:29:42.23
2.ZitaStanislav#3011M01:30:08.52

27. Hauser Team - 01:30:36

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KocinaJakub#147M00:52:26.19
2.ZoubekDavid#208M01:21:41.06
3.HuřťákMarek#139M01:26:44.93
4.SýkoraTomáš #192M01:27:35.87
5.PártlRobert#175M01:28:12.62
6.ŘezníčekMarek #181M01:30:36.62

28. Žabáci - 01:30:56

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ČejkaJindřich#402M01:21:01.73
2.HovorkaFilip#323M01:25:45.45
3.ŠťastnýMiroslav#377M01:26:57.79
4.ZíkaMarek#394M01:26:59.02
5.UchytilStanislav#383M01:28:41.61
6.VlčkováLucie#390F01:30:03.19
7.ŠídloJan#373M01:30:56.08

29. Lukyho svěřenci - 01:34:59

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JanoušPavel#418M01:31:43.90
2.MrázekTomáš#3009M01:34:57.82
3.SlavíkováJana#430F01:34:59.23
ČechotaZdeněk #401M

30. Queens of Wittingau - 01:35:42

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HankováMartina#25F01:35:40.34
2.MikešováMartina#56F01:35:40.46
3.WeisováOlina#99F01:35:42.05

31. Živí mrtví - 01:36:05

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.RokosováMichaela#358F01:35:26.63
2.RokosováZuzana #359F01:35:27.98
3.ZachVojtěch#391M01:36:04.65
4.PilsJan#356M01:36:05.07

32. HBC Vikings - 01:36:14

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BuštaJan#117M01:34:13.97
2.BuštováGabriela#196F01:36:06.55
3.StehlíkPetr#188M01:36:14.42
HolubVojtěch#137M
KaločajRadek #144M

33. #Bombarďáci - 01:37:38

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.David Jakub#12M01:34:30.95
2.Novotná Lenka #64F01:36:12.29
3.KneiflováPavla #46F01:36:36.78
4.Švecová Veronika #93F01:37:10.97
5.Smrž Standa #86M01:37:26.09
6.KočíJiří #48M01:37:38.06
Petrovičová Dominika #68F
Chmelová Petra #32F

34. Týpci z Hluboké - 01:37:55

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JirkovskýDavid#142M01:22:54.69
2.BenákOndřej#110M01:22:55.02
3.VlčekTomáš#203M01:22:57.64
4.ŘezníkLukáš#107M01:37:55.04

35. Šnečci Písek - 01:38:33

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ZdichynecTomáš#103M01:05:01.68
2.FišákováPavla#21F01:08:01.82
3.UhlíkDominik#90M01:38:20.80
4.KoskováKarolína#58F01:38:33.66

36. Edeňáci - 01:38:43

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MikuláškováJana #165F01:11:27.45
2.NovotnýMichal#133M01:11:41.56
3.FilippiPetra#128F01:24:24.91
4.StrouhalováDáša #189F01:34:55.40
5.StrouhalováEliška#190F01:35:16.49
6.ChalupováLucie#141F01:35:29.10
7.DomianMichal#122F01:38:35.50
8.BártůJana #109F01:38:39.58
9.LexováIveta#159F01:38:43.37

37. Moon's Runners - 01:38:50

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.DolejšMichal#1293M01:37:13.91
2.TlačilLukáš#1307M01:37:15.63
3.BoháčMichal#1291M01:37:27.10
4.FreiováMichaela#1295F01:37:55.44
5.DolejšováAdéla#1294F01:38:50.79

38. Rychlá rota - 01:39:36

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.LangrTomáš #250M01:33:55.36
2.Zelenská Dagmar#298F01:39:36.65
SoukupováŠárka#274F
VokounVít#294M

39. Box Club České Velenice - 01:41:05

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.TománekLadislav#380M01:36:26.70
2.BambulePetr#303M01:41:02.60
3.SchiendlováJustýna#361F01:41:05.22
PospíchalJan#357MDNS

40. Heaven gym a UFT team - 01:41:08

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KochJiří#3110M01:40:35.86
2.ŠimekJiří#3111M01:41:07.48
3.KloudaMichal#3112M01:41:08.88

41. Ajax - 01:44:43

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KamenskýLukáš#145M01:09:41.93
2.ŠpelinaVáclav#195M01:11:07.66
3.NováčekJan#169M01:30:18.74
4.DrábekDaniel#123M01:33:07.31
5.NovotnáTereza#170F01:44:43.67

42. Krav Maga ČB - 01:45:06

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KrejčíZdeněk#332M01:35:50.53
2.LedvinkaZdeněk#336M01:42:12.13
3.NeuwirthováJitka#343F01:43:49.23
4.KafkováPetra#330F01:43:49.77
5.NotováPetra#345F01:43:58.78
6.MladýMartin#342M01:44:04.88
7.SvatonskáTereza#369F01:45:06.05
GorniakováBeáta#318F
PechDan#349MDNS

43. Laskonky a kremrole - 01:45:48

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MarešováAlessandra #254F01:42:41.18
2.KořínekJan#239M01:44:12.84
3.VaskoPavel#287M01:45:11.46
4.VančurováMichaela#286F01:45:29.16
5.Schmidtmayer Martin #271M01:45:29.80
6.CísařováPetra#214F01:45:48.39

44. Kraví Magie Terryho Foxe - 01:47:29

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PetruškaJan#351M01:34:16.41
2.DobešJaroslav#312M01:40:51.08
3.ŠkardaLadislav#374M01:41:36.49
4.PechDan#348M01:43:52.02
5.PetřvalskáKarolína #353F01:44:58.48
6.GorniakováBeáta#317F01:44:59.65
7.StřelečkováLucie#367F01:45:01.32
8.HrubýVít#329M01:47:29.25

45. Rychlá rota - 01:48:25

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PreslováLenka#179F01:03:47.03
2.LimbergLuboš#160M01:46:48.43
3.ŠimandlováHana#194F01:48:25.09

46. Sebranka - 01:48:38

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Trinh MinhTu#382M01:43:18.12
2.LiškaMiloš#338M01:43:19.53
3.TrinhMinh Ngoc#381F01:47:02.95
4.BláhaAdolf#304M01:47:40.58
5.PapanováAneta#347F01:48:38.21
DaučíkováEva#311F
VaculaJan#384M

47. Behero PROGRESS team - 01:48:51

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.OravecRostislav#260M01:27:11.60
2.SilovskáGabriela#272F01:27:22.57
3.MátlRadovan#257M01:27:38.71
4.LavičkaVáclav#251M01:30:08.92
5.KohoutJan#237M01:30:16.87
6.ChocholoušováMartina#230F01:30:36.34
7.StuchlováEva #278F01:31:25.75
8.JanoutMartin#231M01:34:00.46
9.KosováAlena#240F01:48:49.20
10.ŠobíškováEva#281F01:48:50.59
11.UzlováJana #285F01:48:51.82
NeumanováJitka#0F
VlášekMartin#289M

48. Koblížci - 01:49:22

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.FranzMilan#129M01:44:00.52
2.HavrdováJitka#132F01:48:17.68
3.FrischováNikola #130F01:49:22.03

49. Koblížcii - 01:51:58

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BremováHana#114F01:33:58.30
2.DejčmarováVeronika#119F01:49:20.17
3.VazačJan#201M01:50:02.96
4.BundováPetra#116F01:50:42.65
5.KošíkRadim#150M01:50:51.76
6.KristinováHelena#153F01:51:58.83
NěmcováPetra#167F
PivoJan#177M
OndráčekMichal#173M

50. HC4LIFE - 01:52:59

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ZídekRoman#393M01:05:19.91
2.MikaTomáš#333M01:08:15.25
3.AdzimaMartin#302M01:17:05.95
4.PišnaMartin#324M01:37:57.63
5.OravecJozef#346M01:52:59.71

51. Yamas - 01:53:27

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BezvodováBarbora#112F01:52:52.41
2.MašekPetr#163M01:53:27.49

52. META - 01:55:19

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PalkovičPatrik#261M01:11:57.75
2.BenešLukáš#212M01:13:55.80
3.LajerJan#248M01:43:34.19
4.HajnáJana#297F01:44:43.71
5.NovákováMonika#259F01:44:55.70
6.HajnýRobert#267M01:45:12.55
7.SoumarPetr#275M01:53:49.56
8.DivišováLucie#217F01:55:19.28
PivecRadek#263M

53. Buchty a klobásy - 01:55:35

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HálaOndřej#24M01:47:40.71
2.VaněkOtto#95M01:47:46.47
3.ŠtěpkováJana#91F01:48:31.03
4.ŠtindlováŠtěpánka#92F01:48:32.81
5.JordánováDenisa#37F01:48:33.97
6.VávraMartin#98M01:55:35.61

54. E. A. S. team - 01:56:20

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SmetákováEva#185F01:49:33.97
2.DolečkováMichaela#120F01:49:45.87
3.SmetákováAdéla#184F01:56:14.04
4.NovotnýFilip#171M01:56:20.88

55. Budějcká střela - 01:57:03

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JoklováDenisa#234F01:56:53.99
2.VoharčíkEduard#292M01:57:00.33
3.TůmováAnna#283F01:57:02.13
4.KotalíkKarel#241M01:57:03.67
VlčekJakub#290M

56. Lišáci - 01:59:55

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BlažekFilip#5M01:59:18.15
2.ZdeněkAleš#101M01:59:35.16
3.ZdeněkTomáš#102M01:59:55.41
PoláčkováEliška#74F

57. Chlupatý - 02:02:28

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ValíčekJan#200M02:02:16.53
2.VopavováMarkéta#206F02:02:17.16
3.MacháčkováJana#161F02:02:26.84
4.NěmecTomáš#168M02:02:28.03

58. Kövešáci - 02:05:19

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KövešlygetyMiroslav#151M02:05:16.34
2.KövešlygetyTereza#152F02:05:19.79

59. 4Fighters - 02:08:07

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.UherKarel#364M01:57:28.92
2.BenešJiří#321M02:08:05.28
3.CísařováRadka#310F02:08:07.49
HaisOndřej#319M

60. švédská trojka - 02:12:10

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.křeháčekpetr#154M02:06:38.68
2.chaloupkoválucie#140F02:06:40.24
3.křemečekjosef#155M02:12:10.12

61. Crossaři - 02:28:56

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KopicováPavla#1267F02:28:56.43
2.KopicMiroslav#1266M02:28:56.87

62. Acumor - 02:48:12

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠulčíkPetr#1144M02:30:02.56
2.ČížekMilan#1079M02:48:12.84

63. Chemic power - 03:00:05

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KovaříkováGabriela#1105F02:59:56.08
2.SvětlíkOndřej#1136M03:00:05.09
KovaříkováMartina#1106F

64. ,, sorry jako...'' - 03:05:09

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KajgrTomáš#1264M03:05:02.65
2.BorovičkaKarel#1250M03:05:09.68

65. SK Svatá Maří - 03:36:53

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VondrášekVáclav #1242M03:34:38.03
2.NovotnýPavel#1210M03:35:57.41
3.SkalickýMartin#1226M03:36:53.84
ZelenýJakub#1247M
HošekTomáš#1183M

66. Army Worms - 04:12:36

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KučeraMartin#1111M04:12:03.19
2.VohryzkováKateřina#1157F04:12:36.28

sestřičky

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Svět Zítřka

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Balboa

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Šneci z Obrataně

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Elements

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Bratřijaksepatří.cz

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

L´Equi2pe

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Duo army

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

(j)elita

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Army of TWO

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Coffee club

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Petr & Marek

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Kudušovci

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Dream "B" Team Těchonín

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Hrozivý DODO

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

SRTG Strupčice

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Bobánci

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

JINEJ GANG

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

ČČK

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Iron Woman

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Píchalovic

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

The banana killers

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Chirurgie Kamenice

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Liberecké švíkání

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Lions

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Nováčci

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Krupičáci

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Nespoutané

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Vzteklý šunky

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Vlčice

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Mazánci

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

COLMEX

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Edenaci

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

TěPéro

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Furt plnej

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

hiking jets

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Predátoři

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

ArmySnails

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Dopijem a pudem...

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Pěrkysáci

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

OCR bros

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

J-Elita

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Moraváci

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Boston Tea(bag) Party

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
MusílekVítězslav#1207M

OOUTLONI

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

SRTG Lázně Kynžvart

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Nespoutané

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

NTX

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Počátek

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Seveřani

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
HlídekJiří#1181M
PřiklopilJiří#1219M

Já ti ho tam Babylon

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

JM

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

MAM

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

bombeři

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

bombeři

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Budějcká střela

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Vlčice

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

B&B

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

to je jedno

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

BCROSS

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Bobr

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

adam a peťa

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

M&M Team

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Kabrňáci

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
HladíkováMartina#1086F
KulvajtováMarkéta#1112F
ZeithamlJiří#1163M

Sweet potatoes

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Infidel

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.TurekPavel#1149M02:30:58.55

harfaTeam

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
RozinkováSimona#1128F
ChlustinaMartin#1091M

Brothers

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ZávišMartin#1246M03:04:05.49
ZávišDavid#1245M

Team Bag8

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

FITNESKY

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PetrTomáš#436M01:08:18.28
RůžičkováKateřina#439F
PojerováJana#438F
JechováMartina#419F
SigmundováLeona#441F
KubíkFrantišek#423M

DMTR

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

DMTR

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VodenkaTomáš#1156M02:15:16.45

Kráťa a Pety

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Nudličky

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Pochodáři

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Jebtišky

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

smecka

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Ninušky Team

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Airsoft Šumava

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Protect Krav Maga

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Koblížci

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Padafky

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Bakaláři

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Meta

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Správňáci

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Nedotknutelní

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
CváčekPetr#1075M
CibochJosef#1074M

Důchodci

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Plastik squad

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Predators

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

FAKT Třeboň

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Fckers

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Sedm statečných

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

My to dáme

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BlažekTomáš#395M00:53:41.31

Terminátorky

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Sebranka

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

ARMYCOGGY

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Gladiators

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Ateliér Písek

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

SWR

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Kickass squad

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Kolo lásky

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Útočné Kobry

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Kövešáci

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Heaven gym a UFT team

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SkopováOlga#84F01:41:08.40

Tomáš jedno

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Happy

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Alfa

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Cats

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Crazy Runnersky

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Chemic power

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
SvětlíkOndřej#1137M

crazy girls

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Mafie

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BroukalLukáš#1072M03:03:46.07

Peha

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Lovci zážitků

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Edeňáci

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VilímkováHelena#202F01:36:10.22

MAJJ

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

MAJJ

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

ZVIRATA

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
JabůrekMartin#4001M

NH-6ka

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Dirty beasts

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Group of Two Revival

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Suchý žebra.

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Biteváci

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Oranjes

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.NenutilováMarie#3049F01:49:09.38
KauckýLukáš#3033M

Dirty Beasts

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Srtg Olomouc

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Oranjes

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HermannováMonika#3029F01:49:06.77

JP Gym

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Duo Yamaha

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

STILL team

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

zimtstern

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

M&M

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

McCallisters

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

pan Fousek

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Bez Extrému nejedu!

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

2packs

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

2packs

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Salidana

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Dravci z Vlčárny

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

sweet potatoes

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Gladiators Elite

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

INVENTI

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Přemotivovaní kreténi

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Přemotivovaní kreténi

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Sosako

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

kobliha

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

kobliha

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Bohunice

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

ZeRo

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Pandicorn

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Tantrum Monstra

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

BestClean

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Army partners

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Budějcká střela

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

50 odstínů hnědi

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PříhodaAndrea#79M01:52:09.85

Psíci

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BuchvaldekMarek#115M01:52:03.54

jkb

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
sfsdsJana#0F

Bedýnky

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Mrkvani

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Lenička a dva nýmandi

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
RychterováLenka#270F
WalterDaniel#295M
ŠimůnekTomáš#280M

Rychlá rota

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Soukupová Šárka #273F01:40:33.83
Zelenská Dagmar #0F
LangrTomáš #249M
VokounVít#293M

Zítra začnu

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
ThérováMarkéta#0F
ThérPetr#378M

Niceboy Team

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
ZimaJiří#3010M
JankůDaniel #417M