Oficiální Výsledková listina ARMY RUN Hluboká
8. 9. 2018

Týmy GENERAL

Nejmenší počet členů týmu: 2

Typ soutěže: čas posledního člena týmu

Limit započítávaných výsledků: 1

1. Elitni hosi - 01:38:53

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.TylLukas#1058M01:37:45.66
2.HanykLukas#1012M01:38:53.55

2. SSSRTG Kolín - 01:49:11

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠafránekMichal#1139M01:49:05.97
2.KedrštDaniel#1102M01:49:11.13

3. Já ti ho tam Babylon - 02:09:44

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HojdaRadek#1087M02:07:27.70
2.TomášOndřej#1146M02:09:44.13

4. Hrušáci - 02:11:12

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HruškaAleš#1016M02:09:53.32
2.HruškaFrantišek#1017M02:11:12.21

5. Predators - 02:15:22

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VorobokTomas#1061M01:32:24.07
2.KolářPetr#1060M02:15:22.28

6. Twins&Cross - 02:38:00

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BližňákAleš#1166M02:30:23.05
2.PodzemnýPetr#1216M02:35:29.96
3.PodzemnýMartin#1215M02:35:34.78
4.PravecJan#1218M02:38:00.09

7. Kniha a Mol - 02:39:41

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠejnohaPatrik#1231M02:10:01.22
2.Tomáš David#1239M02:39:41.81

8. Beran&Zahradník - 02:41:24

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BeranLukáš#1068M02:41:16.67
2.ZahradníkJan#1162M02:41:24.95

9. Worms Lovers - 02:50:19

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.GabrielJan#1083M01:55:47.85
2.ChýlkováLucie#1092F02:50:19.58

10. Ex - 02:50:32

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Wicherová Nikol#1160F02:48:53.66
2.JindraTomáš #1096M02:50:32.65

11. Koloušci - 02:55:15

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KrčJan#1298M02:55:14.49
2.SobotkaDavid#1305M02:55:15.16
ŽakAdrian#1310M

12. Duranga - 02:58:18

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ČenecTomáš#1292M02:04:30.38
2.TomášekJiří#1309M02:57:58.65
3.TomášekJan#1308M02:58:18.50

13. Tantrum Monstra - 03:00:23

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.WilczkováVeronika#1161F02:54:08.99
2.JurákMartin#1097M03:00:23.31

14. SRTG Praha - 03:08:39

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JancaMichal#1022M03:08:39.47
2.HejnaMiroslav#1013M03:08:39.92
KopřivováEva#1026F
ŠtěpánkováVeronika#1056F

15. SQEALs - 03:12:35

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SoukalMatěj#1280M03:03:39.34
2.KalousekFilip#1265M03:11:26.05
3.JetmarMarek#1262M03:12:35.03

16. T&M - 03:24:33

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JindrováMiroslava#1190F03:22:59.05
2.HofmanTomáš#3102M03:24:33.62

17. Janošťáci - 03:27:54

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JanošťákJosef#1094M03:27:51.17
2.JanošťákMilan#1095M03:27:54.06

18. Bo Crossfit !!! - 03:34:23

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.RežňákLukáš#1220M03:32:29.77
2.LípaJaroslav#1224M03:33:07.31
3.DvořáčekRudolf#1176M03:33:31.37
4.ŘeháčkováMichaela#1223F03:34:23.38
ParkanyovaNela#0F
VolaninováEva#0F
KozelMichal#0M

19. TOP team - 03:36:00

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.RybováAneta#1222F03:34:17.37
2.TománekJan#1238M03:36:00.32

20. SCOUT - 03:37:11

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ZelinkaPetr#1290M03:36:04.66
2.ZborovskáLucie#1289F03:37:03.79
3.BolekRoman#1249M03:37:11.98
FajmanováMichaela#1257F
MacháčekMatěj#0M
MaváčekMatěj#0M

21. FiFi - 03:42:37

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MatějkováLenka#1204F03:42:00.86
2.TaichmanJiří#1235M03:42:37.67

22. Červeni - 03:45:27

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SikorovaHana#1279F03:42:08.08
2.HrbačováBarbora#1261F03:42:35.59
3.VorličkováZdeňka#1288F03:42:55.89
4.SikoraStanislav#1278M03:45:27.61

23. Průměrňákovi - 04:01:51

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PecháčkováAnna#3100F03:58:45.93
2.PecháčekVlastimil#3101M03:58:50.38
3.PecháčkováIveta#3099F03:59:56.06
4.PechacekJaroslav Matej#1042M04:01:51.28

24. OHS IV - 04:13:41

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠtětinováSoňa#1143F04:13:40.20
2.HurajováVeronika#1089F04:13:41.89

25. ALPHA4 - 04:32:59

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠokiraDavid#1232M04:26:54.96
2.BudjačZdeňek#1168M04:28:09.22
3.SyrovýLukáš#1230M04:32:52.45
4.ŠpačekJiří#1233M04:32:57.93
5.ČečetkaJosef#1170M04:32:59.96

26. Bombarďáci - 05:15:43

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.FerstelNikola#1320M03:44:49.09
2.HoláMichaela#1329F03:46:25.96
3.ČernáLenka#1318F05:15:42.58
4.FerstelováLeona#1321F05:15:43.53
5.HaasLukáš#1326M05:15:43.66

T&M

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Spolek Vlčí Máky 2

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

SRTG Praha

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

EdgeDegeners

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Záchranka

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
HusárekVladimír#1090M
SkřejpekLukáš#1133M

Neo Warriors

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ČáslavskýJosef#1252M02:23:51.47
SedláčekVojtěch#1277M

Spolek Vlčí Máky

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
PetákováDenisa#1212F
KořistkováAnežka#1195F
SlavíkVojtěch#1227M
DytrychMarek#1177M

Worms Lovers

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Blbý a Blbější

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.RybaMichal#1131M02:25:49.23
MachaFilip#1115M

FARMY RUM

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
KrsňákVít#1198M
KrsňákVojtěch#1199M
MikulíkMiroslav#1206M
SrdínkoOndřej#1229M

Worms Lovers

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Červení

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.LuptakovaNaďa#1271F03:43:53.27

diversity beasts

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
GlasováLucie#1084F
TichýVratislav#1145M

ČEKOC

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KocDavid#1103M03:06:48.77
ČechBořivoj#1076M

Superhumani

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
MottlJan#0M
MottlJiří#1303M
MottlJiří#1304M

Superhumani

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
MottlJan#0M

EdgeDegeners

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KovarikovaMartina#1029F02:51:43.16
KovarikovaGabriela#1028F

ZIMSTERN

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
Jahnkatharina#4002F
SchonbergerAnton#4011M

SPOLEK VLCI MAKY 2

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
MarkovicMarek#1117M
VoldanDaniel#4019M

Sluníčka

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
Bočková Terezka#1167F
SlavíkTim#0M

Expendebils

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
JurkovičOndřej #0M
VrbaOndřej#1244M